» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Piłka Ręczna - Polska SUPERLIGI 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 sie 2015 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6841
Podziękowano: 2528
Typy z analizami - Polskie Superligi w sezonie 2015/2016

Męźczyźni: 1.kolejka

http://www.pgnig-superliga.pl/m/

Kobiety: 1.kolejka

Gdansk W - Laczpol Gdynia W 06.09.2015 18:00
Koszalinska W - Ruch Chorzow W 06.09.2015 18:00
Lublin W - Start Elblag W 06.09.2015 18:00
Piotrkow W - Nowy Sacz W 06.09.2015 18:00
Pogon Szczecin W - Koscierzyna W 06.09.2015 18:00
Zaglebie W - Jelenina Gora W 06.09.2015 18:00

ZAPRASZAMY!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Piłka Ręczna - Polska SUPERLIGI 2015/2016
PostNapisane: 06 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 354
Podziękowano: 489
1 kolejka
Puławy - Zabrze
Typ: Puławy
Kurs: 1.40
STS

Pierwszą kolejkę PGNiG Superligi zakończymy najciekawiej zapowiadającym się starciem. Według wielu Azoty w tym sezonie powinny zająć trzecie miejsce na podium. Bardzo dużo na to wskazuje, potencjał tej drużyny za drużynami Vive i Wisły Płock jest zdecydowanie największy w całej lidze. Klub z Puław dużo zyskał na rynku transferowym przed tym sezonem, co łączy się z ich dzisiejszym rywalem z Zabrza. Górnik miniony sezon zakończył poniżej oczekiwań zajmując ostatecznie 5. miejsce. W ćwierćfinale wyeliminował ich bowiem późniejszy brązowy medalista Azoty Puławy. Z klubem pożegnali się bardzo ważni gracze m.in. Michał Kubisztal, Patryk Kuchczyński i Robert Orzechowski. Wszyscy ci gracze zostali pozyskani latem do zespołu z Puław. Jest to bardzo duże wzmocnienie i z takimi graczami ja Przemysław Krajewski i Piotr Masłowski kadra Azotów wygląda naprawdę imponująco. Zabrzanie owszem pozyskali nowych graczy, ale mimo wszystko zespół wygląda na słabszy niż ten z poprzedniego sezonu, przeciwnie ekipa Azotów, która nieźle się wzmocniła. Do tego nowość na ławce trenerskiej Górnika- zobaczymy tam grającego trenera Mariusza Jurasika. Owszem to znakomity piłkarz ręczny, ale już wiekowy i nie wiadomo ja pod jego wadzą będzie wyglądał zespół ze Śląska.

Jak widać wiele wskazuje na zespół Azotów, który także w sparingach przedsezonowych wyglądał lepiej, ale w pierwszym meczu może ciążyć na nich presja, jako że już przed sezonem wielu wiesza im na szyi medale. Mimo wszystko w Puławach gra kilku bardzo doświadczonych graczy o reprezentacyjnym poziomie także stawiam na wygraną gospodarzy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Edge27 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 06 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Edge27 napisał(a):
1 kolejka
Puławy - Zabrze
Typ: Puławy
Kurs: 1.40
STS

Azoty Puławy 38-28 Górnik Zabrze

PostNapisane: 09 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

2 kolejka
Puławy - Śląsk Wrocław
Typ: Puławy (-6.5)
Kurs: 1.70
STS

Druga kolejka i drugi domowy mecz Aztów. Znów skłaniam się ku ich wygranej, ale już z handicapem. Puławy dość łatwo uporały się z Górnikiem. Równa walka trwała jakeś 10 minut, by pózniej gospodarze odjechali zawodnikom z Zabrza. Do przerwy Azoty prowadziły 8 bramkami, a na końcu zwyciężali przewagą 10 bramek. Najskuteczniejszy Prce, bardzo dobrze zagrał sprowadzony przed sezonem kołowy z Czech. Ogólnie dobry mecz gospodarzy. Dziś teoretycznie łatwiejszy rywal. Drużyna Śląska mocno przemeblowana w porównaniu z ubiegłym sezonem. Było to widać w ich pierwszym meczu z Legionowem. Mało zgrania, brak pomysłu na grę, brak zmienników, co razem złożyło się na przegraną na własnym boisku z tegorocznym beniaminkiem. Dziś będzie im jeszcze ciężej, Azoty pokazały w pierwszym meczu dobrą grę, nawet jeśli będzie kilka roszad w składzie to myślę, że budowana na nowo drużyna Śląska nie będzie w stanie im zagrozić i handikap jak najbardziej do wyrobienia.

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 5
Podziękowano: 53
Vive Tauron Kielce - Zagłębie Lubin
Vive -11,5 1,7@ 3/10 <plus> +15 :D

Dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie Mistrz Polski zagra przed własną publicznością. Dlatego liczę tutaj na ostre strzelania ze strony gospodarzy. Po niespodziewanym remisie na inaugurację sezonu z Pogonią Szczecin już w 2 kolejce zawodnicy z Kielc pokazali swoją siłę gromiąc wręcz Stal Mielec 19:38. Także wydaje się,że wszystko wraca do normy i już teraz nie będzie odpuszczania ze strony Kielczan. W składzie na dzisiejszy pojedynek znaleźli się już gracze którzy wracają po kontuzjach Uros Zorman, Tobias Reichmann oraz Grzegorz Tkaczyk w kadrze znaleźli się również dwaj młodzi gracze Bartłomiej Bis i Jakub Bulski myślę,że jak Vive odjedzie trochę z wynikiem to młodzi dostaną kilka minut od trenera Dujszebajewa i słusznie przynajmniej będą mieli możliwość się ogrywać :-) Drużyna z Lubina bardzo leży ekipie z Kielc ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach Vive gromiło Miedziowych czy to u siebie czy na wyjeździe liczę dzisiaj na kolejny pogrom.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kobe241986
Bukmacherzy.comEdge27przemo214PiterMaldinibam366

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Edge27 napisał(a):
2 kolejka
Puławy - Śląsk Wrocław
Typ: Puławy (-6.5)
Kurs: 1.70
STS

Azoty Puławy 26-20 Śląsk Wrocław
Fajnie nawet

PostNapisane: 12 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

3. kolejka
Wisła Płock - Azoty Puławy
Typ: Azoty Puławy +8
Kurs: 1.56
Bet365

Bardzo niski kurs na Wisłę. Dzisiejszy mecz powie wiele na temat rzeczywistego poziomu Azotów. Będzie im strasznie ciężko powalczyć z Wisłą o zwycięstwo, tym bardziej w Płocku, ale myślę, że szczypiorniści z Puław powalczą. W poprzednim meczu ze Śląskiem po zdobyciu w I połowie przewagi nie grali już na maksa, chcieli to tylko utrzymać. Dziś powinniśmy zobaczyć niezły mecz. Płock od początku wygląda dobrze, zresztą tak samo jak Puławy. Potencjał oczywiście po stronie Wisły, przewagą będzie też własny parkiet, ale pogromu według mnie nie będzie. W poprzednim sezonie przed fazą play-off Wisła zlała Azoty, ale oni w tym okresie nie byli zbyt dobrze dysponowani. W zeszłorocznych półfinałach Płock znów triumfował, ale ich końcowa przewaga nie była jakaś kosmiczna. Liczę na dobry mecz z obu stron.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Edge27
wincinzielony_pzmietek

PostNapisane: 12 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Edge27 napisał(a):
3. kolejka
Wisła Płock - Azoty Puławy
Typ: Azoty Puławy +8
Kurs: 1.56
Bet365

Wisła Płock 35-33 Azoty Puławy

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Edge27
przemo214Szymek_7

PostNapisane: 04 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Górnik Zabrze - Vive Kielce
over 60,5 bramek 1,8@ 3/10
<plus>

Kielczanie po bardzo dobrym spotkaniu i remisie 32:32 z Rhein Neckar wracają do rywalizacji w rodzimej lidze a ich przeciwnikiem będzie Górnik Zabrze z którego przed sezonem odeszło kilku ważnych zawodników. Górnicy legitymują się bilansem 2-3 dwa pierwsze spotkania były tragiczne w wykonaniu Zabrzan porażka z Azotami Puławy 38:28 w 1 kolejce a w drugiej u siebie przegrali 19:25 z Chrobry Głogów o ile ta pierwsza porażka nie była dla mnie zaskoczeniem o tyle ta druga była dla mnie niespodzianką. Potem były dwa bardzo dobre spotkania w Pucharze EHF z Tiraspolem wygrana na wyjeździe 25:40 i potem w rewanżu u siebie 36:25 i po tych dwóch zwycięstwach w Europie przyszły również dwie wygrane w lidze we Wrocławiu ze Śląskiem 26:33 oraz u siebie z Pogonią Szczecin 36:28 potem była wizyta w Płocku i jakiegoś większego wstydu gracze Jurasika nie przynieśli przegrywając 31:25. Dzisiaj będą gościć u siebie Mistrza Polski czy powalczą ciężko powiedzieć bo to zależy jak do tego spotkania podejdą Kielczanie. Po tym można powiedzieć zwycięskim remisie Kielczan w Niemczech trener Dujszebajew nie będzie mógł skorzystać dzisiaj z kontuzjowanego Grzegorza Tkaczyka oraz Ivana Cupicia oprócz tej dwójki graczy na pewno na parkiet w Zabrzu dzisiaj nie wybiegną jeszcze Piotr Chrapkowski, Paweł Paczkowski oraz Mariusz Jurkiewicz. I jedni i drudzy potrafią strzelać o czym już przekonaliśmy się w poprzednich meczach w tym sezonie. Liczę dzisiaj tutaj na mecz otwarty ze sporą ilością bramek. Mam nadzieję,że Kielczanie nie będą przywiązywali jakiejś większej uwagi do obrony. Zresztą historia spotkań pomiędzy obiema ekipami pokazuje,że obie drużyny zawsze sporo strzelały między sobą:-)

Do tego zagrałem jeszcze:

Azoty Puławy -6,5 1,8@ 3/10 <plus>

tiforobak57peter93kinderbetJunior_BBTOMEKS2810PoPeY2004wolek10

PostNapisane: 09 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Chrobry Głogów - Azoty Puławy
Azoty Puławy 1,45@ 4/10 <plus> Bet 365
Azoty Puławy -2,5 1,8@ 2/10 Bet365 <plus> pogrom :D

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa z Puław przez wielu wymieniana jako trzecia siła w Superlidze po Kielcach i Płocku. Ciężko się z tym nie zgodzić skoro Azoty po 6 kolejkach legitymują się bilansem 5-1. Świetne transfery przed sezonem oraz bardzo dobry szkoleniowiec robią swoje. Ekipa z Głogowa notuje w tej chwili serię aż 4 porażek z rzędu i nic niestety nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić po tej serii spotkań. Jeśli Puławianie nie zlekceważą swojego rywala to powinni spokojnie zwyciężyć w Głogowie pokrywając również wyżej podany przeze mnie handicap

grzywalisek71Thom@skillbill

PostNapisane: 14 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Azoty Puławy - Pogoń Szczecin
Azoty Puławy -5,5 1,8@ 3/10
<minus> najsłabszy mecz Azotów w tym sezonie

Ciężko mi wytłumaczyć co się dzieje z ekipą Pogoni w tym sezonie. Ostatnie wyniki są wręcz tragiczne zarówno na Polskim jak i po ostatnim weekendzie na arenie Europejskiej. Po pierwszej kolejce gdzie sprawili mega sensację remisując u siebie z Vive Kielce 27:27 myślałem,że ekipa Pogoni znowu może powalczyć śmiało o pierwszą 3-4 w tabeli ale chyba się trochę pomyliłem. Po tym remisie Pogoń zanotowała świetną serię 3 wygranych z rzędu ale to co się potem stało to nikt nie wie aż 3 porażki z rzędu z Zabrzem, Kwidzyniem oraz u siebie z Legionowem co było dla mnie sporą niespodzianką i w weekend Pogoń uległa również w pierwszym spotkaniu w Pucharze EHF z Csurgoi 27:30. Naprawdę źle to wygląda przed meczem z taką mocną ekipą w tym sezonie jak Azoty Puławy. Puławian już opisywałem wcześniej także nie będę tego samego znowu wypisywał tutaj. Azoty jak na razie oprócz jednej pechowej porażki w Płocku z Wisłą 35:33 a pechowej dlatego,że praktycznie przez większość spotkania prowadzili mają same zwycięstwa i aż szkoda,że to właśnie Puławy nie reprezentują nas w tym sezonie w Pucharze EHF tylko Pogoń i Górnik. Jak dla mnie Azoty u siebie powinny sobie spokojnie poradzić z rozbitą ostatnio ekipą Pogoni Szczecin. Biorę handi -5,5 na Puławy które są w świetnej formie ostatnio w weekend rozgromili +9 bramkami na wyjeździe Chrobry Głogów:-)

PostNapisane: 19 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Vive Kielce - Azoty Puławy
Azoty Puławy +7,5 1,85@ 2/10

Jeśli Azoty zagrają tak dobrze jak w Orlen Arenie z Wisłą 12 września gdzie przez większość spotkania prowadzili i dopiero w samej końcówce dali sobie wyszarpać zwycięstwo 35:33 to uważam,że Azoty są w stanie również nawiązać walkę z Mistrzem Polski. Puławianie świetnie spisują się w lidze od początku sezonu legitymując się bilansem 7-1. Jak dla mnie Puławianie będą w tym sezonie 3 siłą w Polskiej Lidze. Przed sezonem świetnych transferów dokonały władze Azotów sprowadzając 3 bardzo ważnych graczy którzy w ubiegłym sezonie z powodzeniem reprezentowali ekipę Górnika Zabrze(Kuchczyński, Orzechowski oraz Kubisztal) poza tą wymienioną trójkę ekipę również wzmocnili czeski bramkarz Jakub Krupa i obrotowy Leos Petrovski. Do zespołu z Puław trafił także 19-letni rozgrywający Bartosz Kowalczyk w ubiegłym sezonie reprezentował barwy SMS Gdańsk. Z Puław odszedł Mateusz Kus który trafił właśnie do Kielc. Do Płocka powędrował Chorwacki rozgrywający Marko Tarabochia. Czołowym graczem Azotów jest lewy rozgrywający Nikola Prce który jak narazie w tym sezonie jest w świetnej dyspozycji i w 7 spotkaniach zdobył aż 42 bramki. Kielczanie niewiele mieli czasu na odpoczynek po pechowo zremisowanym spotkaniu w Lidze Mistrzów ze świetną Barceloną w sobotę. A już kolejny mecz ligowy i to wydaje się,że z bardzo wymagającym rywalem. A już w najbliższy weekend Kielczan czeka również bardzo ciężki mecz wyjazdowy w Lidze Mistrzów z Vardarem Skopje. Mam nadzieję,że tak dobry trener jakim jest opiekun Azotów Ryszard Skutnik nie pozwoli na to,żeby jego zawodnicy to spotkanie przegrali w głowach w szatni na myśl o tym,że zagrają z Kielcami. Liczę na to,że Puławianie postawią się Kielczanom tak jak postawili się Wiśle w Orlen Arenie. Swoją drogą dla Kielc będzie to świetne przetarcie z tak wymagającym rywalem jakim są Azoty przed jeszcze trudniejszym starciem w najbliższy weekend w Macedonii. Idę w tym spotkaniu w stronę handicapu +7,5 na Puławy bo uważam,że są w stanie spokojnie powalczyć w Hali Legionów z Kielczanami:-) Zapowiada się ciekawe widowisko...

PostNapisane: 31 sty 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 220
Vistal Gdynia - Ruch Chorzów

TYP: Ilość bramek: powyżej 51.5 1.85

Dzisiaj w ME decydujące rozstrzygnięcia, więc mogą się dziać cuda dlatego coś z krajowego podwórka. O godzinie 12.00 Vistal podejmuje drużynę ze Śląska. Po pierwsze oba miasta dzieli przeszło 550 km. Po drugie z tego co udało mi się wyczytać między wierszami to Ruch raczej nie jechał tam dzień wcześniej, żeby organizować noclegi i nadmorskie kolacje. Nie ma na to pieniędzy, więc raczej dziewczyny ze Śląska będą miały 550 km podróż w nogach już przed rozpoczęciem spotkania. Biorąc pod uwagę wyniki Ruchu w nadmorskich wojażach to wygląda to tak: Szczecin 35:24, Koszalin 27:23, Gdynia 41:30, Gdynia 31-27, Koszalin 35-25, Koszalin 26-18, Gdańsk 33-24, Szczecin 32-26. Jak zawsze jest do przodu oprócz meczy w Koszalinie, bo Ruch tylko ewentualnie z tym zespołem mógł nawiązać walkę stąd takie niskie wyniki. Dziś faworytem jest Vistal i raczej nie będzie to dla gospodyń ciężkie spotkanie. Powinny rzucić coś koło 32/35 bramek. Ruch ostatnio zbiera wszystko w plecy i faktu, że są fatalnym zespołem nie odmieni nawet ostatnia wygrana z Elblągiem. Przy dobrej skuteczności Vistalu ze strony Ruchu potrzebujemy maksymalnie 18/21 bramek. Na tyle akurat je stać. Ostatnie bezpośrednie spotkania rozgrywane nad morzem to: 58, 71, 50, 56, 61 bramek.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi braciu
killbillseba.driverkitowiec77

PostNapisane: 31 sty 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 220
braciu napisał(a):
Vistal Gdynia - Ruch Chorzów

TYP: Ilość bramek: powyżej 51.5 1.85

Dzisiaj w ME decydujące rozstrzygnięcia, więc mogą się dziać cuda dlatego coś z krajowego podwórka. O godzinie 12.00 Vistal podejmuje drużynę ze Śląska. Po pierwsze oba miasta dzieli przeszło 550 km. Po drugie z tego co udało mi się wyczytać między wierszami to Ruch raczej nie jechał tam dzień wcześniej, żeby organizować noclegi i nadmorskie kolacje. Nie ma na to pieniędzy, więc raczej dziewczyny ze Śląska będą miały 550 km podróż w nogach już przed rozpoczęciem spotkania. Biorąc pod uwagę wyniki Ruchu w nadmorskich wojażach to wygląda to tak: Szczecin 35:24, Koszalin 27:23, Gdynia 41:30, Gdynia 31-27, Koszalin 35-25, Koszalin 26-18, Gdańsk 33-24, Szczecin 32-26. Jak zawsze jest do przodu oprócz meczy w Koszalinie, bo Ruch tylko ewentualnie z tym zespołem mógł nawiązać walkę stąd takie niskie wyniki. Dziś faworytem jest Vistal i raczej nie będzie to dla gospodyń ciężkie spotkanie. Powinny rzucić coś koło 32/35 bramek. Ruch ostatnio zbiera wszystko w plecy i faktu, że są fatalnym zespołem nie odmieni nawet ostatnia wygrana z Elblągiem. Przy dobrej skuteczności Vistalu ze strony Ruchu potrzebujemy maksymalnie 18/21 bramek. Na tyle akurat je stać. Ostatnie bezpośrednie spotkania rozgrywane nad morzem to: 58, 71, 50, 56, 61 bramek.

30-23... <plus> <plus> <plus>

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]