» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Re: Piłka Ręczna - Typy i Analizy - Mistrzostwa Świata 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sty 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 97
Podziękowano: 191
spotkanie Słowenia v Chorwacja Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
Połowa czasu Chorwacja(-0.5) <plus>
1.714
SportingBet 26/01/2013 19:00 CET

Słoweńcy juz swoje wygrali, graja chyba turniej życia -świetny kolektyw Dolenec klasa.Bramkarze podtrawia robić cuda, ale faworytem jest zdecydowanie zespól Chorwacji. Pytanie kwestia podejścia do tego meczu głowy po takim meczu jak wczoraj- laniu od Danii może byc różnie. Ja jednak liczę na sportowa złość podopiecznych Goluzy i jego wielki warsztat trenerski, musi tych chłopaków przekonać do walki o medal bo to jest zawsze potwierdzenie wielkich nieprzeciętnych umiejętności. Maja wszystkie atuty Chorwaci po swojej stronie, myślę tylko oni mogą ten mecz przegrać.Jest młodzież, obrona zdecydowanie po stronie Chorwatów- większy potencjał , silą w ataku tag ze. Linia jak na 1 polowe niska spokojnie do pokrycia przez Ivana groźnego(Słowenia z całym szacunkiem dla nich to nie Dania drugiego takiego meczu i zera nie będzie.) i spółkę wiec gramy.

Ostatnio edytowano 27 sty 2013 przez g0ldenflawer, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 26 sty 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Chorwacja 1.55
Słowenia 3.20
Remis 9.50

Chorwaci na dwóch ostatnich imprezach międzynarodowych: igrzyskach w Londynie i Euro w ubiegłym roku zdobyli brązowe medale. Jak widać, podopieczni Goluzy potrafią zmobilizować się na mecz o trzecie miejsce a nie rozpamiętywać porażkę w półfinale. Do Hiszpanii pojechali walczyć o złoto, ale wczoraj na ich drodze stanęła fantastycznie dysponowania Dania z Landinem na czele. Sami Chorwaci co prawda też nie ustrzegli się błędów, ale dziś rywal nie będzie już tak wymagający więc obraz gry powinien być zupełnie inny. Wczoraj bez zdobyczy bramkowej mecz zakończył Cupić, najlepszy strzelec Chorwatów na tej imprezie. Dziś Ivan powinien już dołożyć kilka bramek do swojego dorobku i tym samym przybliżyć Chorwatów do kolejnego brązowego medalu na międzynarodowej arenie.

Ягиеллониа Белосток

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 27 sty 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 97
Podziękowano: 191
Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata
typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin <minus>
kurs 1,8
Betsson

Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił Betsson, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit pozostałe zakłady na finał to

Hans Lindberg poniżej 4.5 1,87 <plus> To samo co z Chorwacja trudne zadanie na pewno liczą na niego partnerzy ale gra pójdzie przez Egerta. Vibeck lubi rotować ma Sven Hansena wiec tutaj Lasse moze dać dużo drużynie.

Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata Hiszpania - Dania
Halftime Handicap ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2 1,51 <minus>

Ostatnio edytowano 28 sty 2013 przez g0ldenflawer, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27 sty 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 110
Podziękowano: 283
g0ldenflawer napisał(a):
Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata
typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin
kurs 1,8
Betsson

Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił Betsson, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit pozostałe zakłady na finał to

Hans Lindberg poniżej 4.5 1,87 To samo co z Chorwacja trudne zadanie na pewno liczą na niego partnerzy ale gra pójdzie przez Egerta. Vibeck lubi rotować ma Sven Hansena wiec tutaj Lasse moze dać dużo drużynie.

Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata Hiszpania - Dania
Halftime Handicap ( 0 : 1.5 ) , Stawiasz na:2 1,51

do tego mogę dodać tylko to że HISZPANIE oprócz NIEMCÓW nie mieli w tym turnieju wymagających przeciwników. przeciwieństwie do DUŃCZYKÓW którzy grali z ISLANDIĄ Z CHORWACJĄ. dziś DUŃSKI DYNAMIT MONOLIT sprawdzi co jest warta najlepsza ligę na świecie.a że turniej rozgrywany jest w HISZPANI i zazwyczaj ściany pomagają gospodarzy to ja stawiam na HISZPANIE Z podpórką. kurs 1,67 to duży kurs.

nie było mocnych dziś na HISZPANÓW :)

PostNapisane: 22 lip 2013 
Moderator
Moderator

Mistrzostwa świata seniorów co prawda już dawno za nami, ale w Bośni rozgrywane są właśnie mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych do lat 21, które przechodzą dziś w decydującą fazę.

Niemcy U-21 - Francja U-21
typ: Niemcy U-21
1.45

Mecz mógłby wydawać się absolutnym hitem, jednak w młodzieżowym handballu Francja wcale nie gra pierwszych skrzypiec na świecie. W swojej grupie zajęli dopiero czwarte miejsce (za Danią, Serbią i Tunezją - przegrali z całą trójką), podczas gdy Niemcy z kompletem punktów zakończyli zmagania w grupie B, gdzie zmierzyli się z Chorwacją, Holandią, Szwajcarią, Katarem i Algierią. Nasi zachodni sąsiedzi słyną z najmocniejszej ligi na świecie, która opiera się nie tylko na dobrym zapleczu finansowym, ale także co ważne na wysokim poziomie szkolenia młodzieży. Dlatego też jak spojrzymy na historię mundialu do lat 21 to zobaczymy,że: Niemcy wygrali dwa ostatnie turnieje, a od 8 lat nie schodzą z poziomu półfinałów! Francuzi w półfinałach byli zaledwie dwa razy w 1997 (brąz) i 1999 roku (4. miejsce). Myślę, że dziś Niemcy zrobią krok, który nadal pozwoli im myśleć o obronie mistrzowskiego tytułu.

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 22 lip 2013 
Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):

Niemcy U-21 - Francja U-21
typ: Niemcy U-21
1.45

20:21 i niespodzianka stała się faktem <koniec>

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 24 lip 2013 
Moderator
Moderator

Francja U-21 - Egipt U-21
typ: Francja U-21
1.60

Najciekawiej zapowiadający się pojedynek ćwierćfinałowy. Francuzi jak widać post wyżej, wyrzucili z turnieju faworytów do medalu - Niemców. Teraz na ich drodze do czwórki staną Egipcjanie, którzy radzą sobie w turnieju całkiem nieźle. W 1/8 wygrali z gospodarzami turnieju Bośniakami, jednak ten mecz kontuzją okupił kluczowy grac afrykańskiej drużyny, co powinno znacząco wpłynąć na przebieg spotkania. Sprawdźmy.

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak za ten post:
killbill

PostNapisane: 15 sie 2013 
Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Francja U-21 - Egipt U-21
typ: Francja U-21
1.60

Spain U-19 vs Argentina U-19.
Handicap Betting: Spain U-19 (-9.5) Kurs: 1.75

Tym razem jesteśmy na Węgrzech przy okazji mistrzostw świata do lat 19. Hiszpanie po pierwszej porażce z Brazylijczykami 24:25 muszą teraz gonić, co jak na razie wychodzi im bardzo dobrze. Pewna wygrana nad Anoglą 38:21 oraz co ważne, +6 z Francuzami. Argentyna zakończy fazę grupową najprawdopodobniej z jednym zwycięstwem nad marną Anoglą (30:26). Kolejne mecze to już porażki z Francją 22:28 oraz z Chorwacją 18:39. Hiszpanie do wyniku Chorwatów raczej nie nawiążą, ale jeśli tylko zechcą to -9,5 mają do wyrobienia na swobodzie.

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 15 sie 2013 
Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Spain U-19 vs Argentina U-19.
Handicap Betting: Spain U-19 (-9.5) Kurs: 1.75

Leniuszki 34:27

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 16 sie 2013 
Moderator
Moderator

Spain U-19 vs Croatia U-19.
Handicap Betting: Croatia U-19 (0) Kurs: 1.79

Hitowe spotkanie młodzieżowych mistrzostw świata na Węgrzech. Chorwaci którzy liderują w grupie w ostatnim meczu zmierzą się z Hiszpanami, którzy zajmują drugą pozycję. Co ważne, Hiszpanie przegrali już na tym turnieju jedno spotkanie (z Brazylią na otwarcie). Wczoraj obie ekipy chyba nieco odpuściły, bo Chorwaci nie wyrobili handicapu w meczu z Angolą ("zaledwie" + 14), a Hiszpanie wygrali siedmioma bramkami z Argentyną, którą wcześniej ich dzisiejsi rywale pokonali aż 21 bramkami. Dziś mecz o pierwsze miejsce w grupie więc odpuszczania być nie może. Myślę, że swoją postawą w dotychczasowych meczach Chorwaci pokazali, ze to im należy się optymalne rozstawienie przed dalszą fazą turnieju.

Germany U-19 vs Austria U-19 .
Total Goals: Over 59 Kurs: 1.92

Niemcy jak zwykle w młodzieżówkach grają pierwsze skrzypce, bo szkolenie szczypiornistów za naszą zachodnią granicą jest na najwyższym światowym poziomie. W dotychczasowych meczach Niemcom ani razu nikt nie zagroził w odniesieniu zwycięstwa i trudno spodziewać się, że uczynią to Austriacy. Niemcy w tym turnieju najgorszy wynik w ofensywie zanotowali w meczu z Norwegią, której wrzucili...37 bramek. Solidnym Węgrom zaaplikowali 40, a słabym Gabończykom oraz Wenezuelczykom odpowiednio 43 i 46 bramek. Myślę, że dziś ponownie zbliżą się do 40, a że Austriacki handball do ultra defensywnych nie należy, to i oni swoje powinni dorzucić. 60 spokojnie do pokrycia.

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 16 sie 2013 
Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Spain U-19 vs Croatia U-19.
Handicap Betting: Croatia U-19 (0) Kurs: 1.79

Germany U-19 vs Austria U-19 .
Total Goals: Over 59 Kurs: 1.92

:oops:

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 20 sie 2013 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 3
Serbia-Hiszpania
Hiszpania AH (-3,5)
@ 1.85
Betsson

Mistrzostwa Świata na Węgrzech wkraczają w kluczową fazę. Przed nami mecze, które wyłonią najlepszą czwórkę tego turnieju. Hiszpanie od samego początku grają dobrze. Pomimo ich porażki jedną bramką z Brazylią na początek to myślę, że wysoką wygraną z Francuzami i Chorwacją odkupili swoje winy. Trafili do naprawdę ciężkiej grupy i udało im się ją wygrać. Serbowie nie mogą się pochwalić się tak dobrym bilansem. Porażki z Białorusią i Danią pokazują, że nie do końca ich gra wygląda tak jak powinna. Ich mecz w 1/8 finału z Katarem też nie wyglądał ciekawie, pomimo że przez cały mecz utrzymywali bezpieczną przewagę to popełnili wiele głupich błędów, które lepsze drużyny wykorzystałyby bez problemów. Hiszpanie są drużyną lepiej grającą w całym turnieju i w dzisiejszym meczu powinni to udowodnić. Mając takich szczypiornistów jak Azkue, Garcia czy Fernandez powinni wykorzystać najmniejszy błąd rywali i wygrać to spotkanie wysoko.

PostNapisane: 21 sie 2013 
Obserwator
Obserwator

Dania-Hiszpania
Dania EH (0:3)
1,8 <plus>
888sport

Wczorajsze ćwierćfinały dały wielu naprawdę dużo do myślenia bo niespodzianek było co niemiara. Porażka Szwedów, męczarnie Hiszpanów i niesamowity finisz Niemców pokazały jaki sport potrafi być nieprzewidywalny. Sam byłem bardzo niemile zaskoczony postawą Hiszpanów. Bo okazało się, że ich porażka z Brazylią, o której pisałem wczoraj wcale nie była takim wypadkiem przy pracy. Rzutem na taśmę zdobyli bramkę w ostatnich sekundach, ale mimo wszystko uważam, że ten mecz im kompletnie nie wyszedł. Dania od początku gra swoją grę i widać, że wszystko przedstawia się imponująco. Nie trafiła na klasowego rywala i w żadnym z meczów nie miała problemów z osiąganiem wysokiej przewagi. Uważam, że dziś będzie podobnie. Stoklund jako jeden z czołowych strzelców i Kirkelokke zajmujący się rozgrywaniem gry całego zespołu i Frandsen jako najskuteczniejszy bramkarz turnieju. Wszystko wskazuje na to, że Duńczycy są drużyną po prostu są drużyną lepszą.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jahoo
WujekFido7killbill

PostNapisane: 23 sie 2013 
Obserwator
Obserwator

Chorwacja-Dania
Chorwacja
@5.00
Bwin

Typ na swój sposób może szalony, ale mający swoje uzasadnienie. Chorwaci to jak dla mnie rewelacja turnieju, która zdołała już odprawić z kwitkiem Szwedów i Niemców czyli klasowe drużyny. Mam wielką nadzieję, że w dniu dzisiejszym ta drużyna będzie potrafiła wznieść się na wyżyny w meczu z niepokonaną Danią. Duńczycy jak do tej pory wygrywali mecz za meczem, nawet grając na pół gwizdka. Ale należy zauważyć, że oprócz Hiszpanów w półfinale nie trafili na jakiegoś światowego potentata. Chorwaci jak pisałem wyżej odprawili drużyny uznawane za silniejsze i nie jest powiedziane, że dziś będzie inaczej. W meczu z Niemcami Chorwaci cały czas gonili wynik, dopiero w ostatnich 10 minutach odskoczyli rywalom na bezpieczną przewagę. Mam nadzieję, że w dniu dzisiejszym Mamic i Grbavac poprowadzą drużynę do złotych medali.
<4listki>

PostNapisane: 03 lis 2013 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 134
Pilka Ręczna-el. MŚ
Cypr-Włochy(-3,5)
kurs. 1.71 <plus>
bet 365

W drugiej kolejce grupy 2 eliminacji do MŚ spotkają się Włosi i Cypr.
W pierwszej kolejce Włosi przegrali z Rumunami 22:23 co nie było niespodzianką, Włosi na arenie międzynarodowej się nie liczą. Jednak od czasu do czasu potrafią pokonać dobre ekipy, m.in w Czerwcu pokonali Serbów i Macedonię a potrafili stoczyć wyrównano walkę z Chorwatami. Na podstawie tych wyników można powiedzieć ze potencjał mają, jednak w meczach o punkty tego jeszcze nie pokazują
Cypr to natomiast ekipa która do tej pory nie pokazała nic wielkiego , i nie ma co się dziwić gdyż w Cyprze nie ma nawet ligi. Według moich danych Cypr wygrał tylko dwa oficjalne spotkania- dwa razy z Luksemburgiem. W pierwszej kolejce Słowacją przegrali 35-14 i takie wyniki w meczach z Cyprem zdarzają się często mimo ze nie graja z mocnymi ekipami.

Podsumowując: Jeśli Włosi przez 60 minut będą grali na 100% to można się spodziewać wysokiego zwycięstwa Włochów, jednak ja obawiając się o to ze będą więcej się bawić obstawiam tylko handicap -3,5 bramek. Według mnie na 99% ten typ wejdzie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zur555 za ten post:
killbill

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]