» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Piłka ręczna - Mecze międzynarodowe (także towarzyskie)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2007 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Pozwoliłem sobie założyć ten temat.

Dziś finał i mecz o 3miejsce QS- Supercup w Niemczech.
W meczu finałowym zagrają Polacy. Ich przeciwnikiem bedą Szwedzi, których pokonaliśmy w Czwartek grając jeszcze rozgrywki grupowe.
Wczoraj Biało-czerwoni pokonali po bardzo dobrej grze Niemców, a Szwedzi ograli faworyzowanych Rosjan. Polacy po sensacyjnych zimowych MŚ, w których zajęli 2 miejsce, udowadniają, że ten sukces nie był jednorazowym wybrykiem. Polacy, jeśli tylko nie odpuszczą, wygrają dzisiejszy mecz spokojnie. Od początku widać, że nie traktują ulgowo tego turnieju, więc nie widzę powodu dla którego dzisiaj mogliby odpuścić.
Moje typy:
Polska - Szwecja 1 kurs: 1,55 :?: <plus>
Polska(-2,5)- Szwecja 1 kurs 2,10 <minus> <koniec>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 03 sty 2008 
Moderator
Moderator

W dniach 4-6 Stycznia 2008 w Danii rozegrany zostanie Lauritz Knudsen Cup - jest to międzynarodowy turniej piłkarzy ręcznych, typowy przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Europy.

Program turnieju Lauritz Knudsen Cup:

4 stycznia (Roskilde)
18.15 Polska-Islandia
20.15 Dania-Norwegia

5 stycznia (Broendby)
12.15 Islandia-Norwegia
14.15 Dania-Polska

6 stycznia (Valby)
13.50 Norwegia-Polska
15.50 Dania-Islandia

I od razu na jutro typ:
Polska-Islandia
typ:1 (1,60)
handicap: Polska -1,5 (1,90)

Islandia to nie pionki, a Bogdan Wenta(trener naszej reprezentacji) podkreśla, że Polacy zagrają w tym turnieju tak jak zawsze- o zwycięstwo. Oczywiście, teraz Biało-czerwoni są w trakcie przygotowań do turnieju o Mistrzostwo Europy(początek 17.01) wiąże się to oczywiście z nałożeniem większych obciążeń treningowych, co może skutkować zmęczeniem...ale na tym samym etapie na pewno są szczypiorniści z Islandii.Polacy mają od rywali lepszy zespół, i myślę, że nawet mimo możliwej absencji Karola Bieleckiego w tym meczu, powinniśmy to spotkanie wygrać.

W drugim jutrzejszym meczu faworytami są gospodarze turnieju, i myślę, że też nie powinni mieć problemów z pokonaniem Norwegów.

Dania - Norwegia
1X2 - Typ: Dania
1.40

Handicap - Typ: Dania -2,5
Usuń
1.85[/b]

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 05 sty 2008 
Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):

Polska-Islandia
typ:1 (1,60) <plus> 35:31
handicap: Polska -1,5 (1,90) <plus>

Dania - Norwegia
1X2 - Typ: Dania
1.40 <minus> 23:31 ................

Handicap - Typ: Dania -2,5
Usuń <minus>
1.85[/b]

nawet nie chce mi sie nic o Danii pisac...

Ягиеллониа Белосток

Moderator
Moderator

JAK TO ZOBACZYŁEM TO MYŚLAŁEM, ŻE PADNĘ:
14:15 Dania - Polska 1.70 9.00 2.30

Typ: Polska 2.30

To co wczoraj zrobiła Dania woła o pomstę do nieba. Nasi planowo z Islandią i dziś po takim kursie muszę zagrać grubo.

PS: Zapraszam do oglądania, w P2P można znaleźć live z tego meczu :wink:

Ягиеллониа Белосток

Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
14:15 Dania - Polska 1.70 9.00 2.30

Typ: Polska 2.30 <minus> 31:30 przegrać z +4 to trzeba umieć.

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 27 gru 2008 
Moderator
Moderator

Croatia -2.5 2.130
Russia +2.5 1.813

No cóż zbliżają się Mistrzostwa Świata, więc czas pograć towrzysko. Dziś o 20:00 na otwarciu nowej hali Zagrzeb Arena Chorwacji zagrają z Rosjanami. Chorwaci, gospodarze styczniowych Mistrzostw Świata zagrają w tym spotkaniu zawodnikami grającymi w Chorwacji, Słowenii i na Węgrzech. Nie zagra niestety Ivano Balić któego występ w Mistrzostwach Świata stoi pod znakiem zapytania. Gospodarze tego meczu zagrają więc:
goalkeepers: Somic, Pesic and Sunjic, wingers Vukic, Hrvatin, Horvat and Cupic, pivots Vori and Kapular, and backs T. Valcic, Spoljaric, Gojun, Duvnjak, J. Valcic, and Kopljar.
Rosjanie w porównaniu do ostatnich turniejów zagrają bez Jevdokimova i Krivosljikova. Decyzję o rezygnacji z gry w kadrze podjął Kosarkov więc go też zabraknie.

W obu drużynach sporo niewiadomych więc ten mecz może być nieco loterią ale jednak ja jestem za gospodarzami. Uważam, że i tym skladem zechcą zrobić miły prezent swoim kibicom.

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 28 gru 2008 
Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Croatia -2.5 2.130
Russia +2.5 1.813

33:24 :wink:

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 04 sty 2009 
VIP
VIP

Podziękował: 44
Podziękowano: 283
Staffan Holmqvist Memorial.

Sweden - Iceland 2.05

Turniej odbywa sie w Szwecji. W tym samym czasie Szwedzi wystawiaja 3 reprezentacje. Na mecze przeciwko Norwegii oraz dwie na ten wlasnie turniej. W tym meczu wystapi mloda kadra ligowa wsparta przez kilku graczy z zagranicy. Islandczycy niby zagraja bez swoich najwiekszych gwiazd (Snorriego Steinna Guðjónssona, Guðjóna Valura Sigurðssona czy Alexandra Peterssona) ale wszyscy pozostali beda grali. Do druzyny zostali dolaczeni mlodzi zawodnicy z ligi krajowej. W Szwecji i z pierwsza reprezentacja typ bylby inny ale uwazam ze taka mieszanka bedzie w stanie tym razem pokonac niepierwsza druzyne szwedzka. Typ teraz bo mecz w miare wczesnie w niedziele.

Zobaczymy

PostNapisane: 04 sty 2009 
VIP
VIP

Podziękował: 44
Podziękowano: 283
utlendingur napisał(a):
Sweden - Iceland 2.05

36:28 (albo tylko 35:26 bo taki wynik jest na stronie szwedzkiej)
Przez okolo 3/4 meczu bylo niemal wszystko w porzadku bo wynik byl na styk ale pozniej ... eech.

PostNapisane: 08 sty 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 17
Wegry-Polska 2 1,77

Sam mecz może wyglądać interesująco i kurs na Polaków dosyć wysoki. Wydaje mi się, że w turnieju rozgrywanym w Czechach Polacy powinni zaprezentować formę zbliżoną do optymalnej, którą mają osiągnąć na MŚ. Sam Bogdan Wenta stwierdził w Gazecie Wyborczej, że:
,,Najważniejsze, że wszyscy są zdrowi. Chyba po raz pierwszy przed ważną imprezą mam do dyspozycji wszystkich zawodników i nikt nie narzeka na urazy".
Słowa optymistycznie nastawiają mnie przed tym meczem. Nasi rodacy to faworyci tego turnieju, więc już na samym początku powinni mecz z Madziarami wygrać.

Moderator
Moderator

Hungary +1.5 1.901
Poland -1.5 2.01

Dzis rozpoczyna się Turniej Noworoczny,rozgrywany w Czechach. Polacy na początek zmierzą się z zespołem Węgier. Trener naszej reprezentacji Bogdan Wenta ogłosił kilka dni temu kadrę na Mistrzostwa Świata, które 16 stycznia rozpoczną się w Chorwacji. Ta sama kadra pojechała do Czech na rozpoczynający się właśnie turniej. Z najlepszych Polskich zwodników nie ma w kadrze Weinera oraz Tkaczyka. Jak wiadomo, ten drugi zrezygnował już z gry w kadrze. Co do Węgrów.. jest to drużyna dobra, w miarę regularnie jeżdżą na turnieje rangi Mistrzowskiej, jednak bez jakiś ogromnych sukcesów. W eliminacjach do Mistrzostw Europy pokonali niedawno Chorwatów, co można uznać za niespodziankę. Dziś zapewne składy w obu drużynach będą nieco rotowane ale uważam, że w takim składzie Polacy mogą ograć Węgrów całkiem spokojnie.. Kurs dobry do gry więc czas na jakieś emocje przed MŚ :wink:

Ягиеллониа Белосток

Moderator
Moderator

Miszak napisał(a):
Hungary +1.5 1.901
Poland -1.5 2.01

skuteczność... :roll:

Ягиеллониа Белосток

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 17
shevcu napisał(a):
Wegry-Polska 2 1,77

Sam mecz może wyglądać interesująco i kurs na Polaków dosyć wysoki. Wydaje mi się, że w turnieju rozgrywanym w Czechach Polacy powinni zaprezentować formę zbliżoną do optymalnej, którą mają osiągnąć na MŚ. Sam Bogdan Wenta stwierdził w Gazecie Wyborczej, że:
,,Najważniejsze, że wszyscy są zdrowi. Chyba po raz pierwszy przed ważną imprezą mam do dyspozycji wszystkich zawodników i nikt nie narzeka na urazy".
Słowa optymistycznie nastawiają mnie przed tym meczem. Nasi rodacy to faworyci tego turnieju, więc już na samym początku powinni mecz z Madziarami wygrać.

Jak przez prawie 10 minut nie rzuca się bramki, to potem trudno o dobry wynik...

PostNapisane: 05 mar 2009 
Moderator
Moderator

W czeskim Chlebie rozegrany zostanie towarzyski turniej piłkarek ręcznych z udziałem Czeszek, Polek, Słowaczek i Ukrainek.
Program turnieju:

czwartek (5 marca)
16.30 Ukraina - Polska
18.30 Czechy - Słowacja

piątek (6 marca)
16.30 Słowacja - Polska
18.30 Czechy - Ukraina

sobota (7 marca)
10.00 Ukraina - Słowacja
12.00 Polska - Czechy

I od razu pierwsze spotkanie:

Ukraina - Polska (Teren neutralny) 1X2
Ukraina
1.55

Zespół Ukrainy to drużyna wkraczająca powoli na wysoki poziom, na ostatnich Mistrzostwach Europy(rozegranych w Grudniu 2008) zajęły dziesiąte miejsce. Dziś jednak turniej towarzyski,nie wiem jakim składem pojechały na te rozgrywki nasze rywalki ale...

..No właśnie, nasza kadra na ten turniej pojechała mocno przemeblowana względem ostatnich spotkań. Mianowicie :

"Do Karoliny Kudłacz, której zabrakło na zgrupowaniu, gdyż wybrała egzaminy na uczelni, dołączyły kontuzjowane Hanna Strzałkowska, Klaudia Pielesz, Kinga Polenz, Monika Gunia oraz chore Joanna Obrusiewicz i Beata Kowalczyk.

- W ich miejsce powołałem pięć zawodniczek - powiedział trener Przybylski. - W tej grupie znalazła się Karolina Szwed, Kinga Byzdra, Katarzyna Koniuszaniec, Monika Aleksandrowicz i Barbara Jasińska.
"

Polki na zgrupowaniu przebywają dopiero od poniedziałku i wszyscy wiemy, jak ciężko w ledwie kilka dni odpowiednio zgrać praktycznie nową kadrę.

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 05 mar 2009 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Ukraina - Polska (Teren neutralny) 1X2
Ukraina
1.55

34:30 :wink:

Ягиеллониа Белосток

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]