» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Lokata
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 64
Podziękowano: 505
Podobnie jak w banku tylko z większymi zyskami sprawdzony przeze mnie rodzaj zakładów przypominających progresje tylko ze szanse koncowego sukcesu są niebotycznie większe niż w przypadku tradycyjnej progresji .W bankach na lokatach mamy różne oprocentowania w skali roku zwyklę wynoszą one między 3 a 8 % u bukmachera sam sobie ustalasz jaki procent od wpłaconej kwoty chcesz dostać u mnie wynosi on 1,1% czyli powiedzmy sobie kursy 1,10 lub nie co większe. Granie wysokich kursów za małe stawki na dłuższą metę jest nie opłacalne bo i tak prędzej czy puzniej będziemy na minusię grając małe kursy za wysoką stawkę do tego dobierając odpowiednie spotkania i nie grając często daje nam większą prawdopodobieństwo że na koniec miesiąca będziemy na plusie i raczej tak będzie i ile będziemy trzymać się sciśle określonych przez siebie zasad i będziemy grać to co chcemy nie podpalając się przy okazji i nie grając nic innego po za tym co wcześniej sobie ustaliliśmy .Przejdę teraz do rzeczy i pokażę wizualnie jak to wygląda. Moja gra polega na graniu over 0,5 w dubelku co oznacz że praktycznie przy odpowiednim dobranych spotkaniach mamy 96% szansy na wygranie takiego kuponu wyniki 0-0 zdarzają się bardzo rzadko a w liga gdzie pada mało overów 2,5 tak jak naprzykład w polskiej kursy na over 0,5 są większe oraz często siadają .Wpłacamy na konto bukmachera określoną przez siebie kwotę to już zalezy od gracza i od tego jakim kapitałem dysponuje w moim przypadku jest to 5tys zł .

1>Poziom 5000zł x1,10=5500zł
2>Poziom 5500zł x1,10=6050zł
3>Poziom 6050złx1,10=6655zł
4>Poziom 6655złx1x10=7320zł
5>Poziom 7320złx1,10=8052zł.55gr

Na czysto w ciągu pięciu dni roboczych wychodzimy 3052zł55gr co daje nam nie zły kapitał w ciągu miesiąca zakładając że na koniec tygodnia będziemy wychodzić tak samo zarobimy 12210zł20gr.Oczywiście przyjełem że wszystkie kursy będą wynosić 1,10 w dubelku jednak nie zawsze się tak da zrobić a każdy 0,01 daje więcej zł co na koniec przekłada się na większą wygraną . Sam tak grałem przez trzy miesiące i po własnych doświadczeniach wiem że warto tak grać.Jednak zaniechałem takiej gry ponieważ nigdy do końca nie byłem przekonany do progresji gram inaczej i też na tym dobrze wychodzę.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Lokata
PostNapisane: 26 gru 2013 
Junior
Junior

Podziękował: 4
Podziękowano: 25
Na lokacie sie nie traci i nie ma lokaty w skali rocznej 8%,pol roku temu szukalem dla siebie i najlepsza oferte jaka dostalem z Lions Banku to bylo 4%,smieszne pieniadze ale lepiej zeby zarabialy niz lezaly na koncie i czekaly az bede gotowy cos z nimi zrobic.Przesledzmy remisy 0-0 z czolowych lig europejskich ostatniej kolejki:

Anglia PL=2, CL=3
Hiszpania PD=0 SD=1
Wlochy SA=0 SB=0 przypadek
Fracja L1=2 L2=1
Niemcy BL=1 B2=1
Polska TM=2 1L=2
Rosja PL=2 1D=1

W tym MASA wynikow 1:0 w kazdej z tych lig,na taka mala ilosc spotkan ,tak czesto powtarzajace sie zjawisko to dosc DUZE ryzyko.A ty musisz wygrywac 5-10 razy pod rzad zeby miec z tego 100% zysk,bardziej prawdopodobne jest to ze przegrasz po drodze nie dochodzac nawet do polowy tego co zainwestowales.Jezeli tak grasz i notorycznie wygrywasz to gratulacje masz szczescie,ale chyba ktos juz kiedys wpadl na taki pomysl i nie jest on zbyt popularny.

Opowiem ci teraz anegdote,stoje w banku a w kolejce przedemna jest starsza kobieta i zaczyna do mnie gadac ze wplacila pieniadze zeby zarabialy i pewnie ma teraz miliony i takie tam,ja tak slucham i czekam .W koncu przyszla na nia kolej,podchodzi do lady i pyta sie ile ma z 60 tysiecy i ile jej juz uroslo na funduszu inwestycyjnym a pracownik banku mowi ze zostalo jej z tego tylko 25 tys.Kobieta wpadla w szal i rzucila sie z krzykiem na pracownika,pozniej upadla na ziemie i zaczela plakac wrzeszczec o oszczednosciach jej zycia,ochorna ja wyprowadzila i bylo po sprawie.Do tego doprowadza ludzka niewiedza,dajesz komus pieniadze,inwestujesz w cos co niby ma przynies zysk a z ich manipulacji wychodzi odwrotnie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Ophelion
g0ldenflawerkociol77

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]