» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Wykluczenie straty.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2013 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Zastanawialiście się kiedyś nad wykluczeniem opcji przegrania zakładu i straty ? System jest w 100 % bezpieczny bo nie zakłada, że dany mecz nie zostanie rozegrany wynikiem negatywnym. O co dokładnie chodzi. Kapitał inwestycyjny wynosi 100 %.

100 % dzielimy na 3 ( 3 typy na dany zakład. )

Przykład:

15:00 1 x 2
Spartak Nalchik - SKA-Energiya 2.50 2.85 2.70

2.7 + 2.85 + 2.5 = 8.05 ( 100 % )
2.5 = 31 %
2.85 = 35.5 %
2.7 = 33.5 %
Mamy podział procentowe w jaki mielibyśmy zainwestować nasze środki aczkolwiek jest on źle poukładany bo to są procenty z naszy 100 % i wiadome jest, że im większy kurs tym większy procent tego. Rozmieścić to tak trzeba, żebyśmy wyszli na + lub nie byli zbytnio stratni.
Pytanie jak zrobić by zarobić i nie stracić ?

Dźwignia procentowa - czyli określenie 1 z danych zakładów na ++ a 2 innych na wyzerowanie.
na najmniejszy kurs dajemy najwięcej %. Na największy dajemy najmniej. Te procenty mają być wprost proporcjonalne do tego ile chcemy wygrać czy też zminusować.

kap. 100 pln

50 * 2.5 = 125
25 * 2.85 = 71.25 ( - 28.75 )
25 * 2.7 = 67.5 ( - 32.5 )

Proszę jeśli są tutaj jacyś matematycy o ustalenie i porównanie procentów ... Proporcjonalnie jakoś i adekwatnie do kursów tak by zarobić.
Jakieś pytania, sugestie i kwestie dot. tego systemu proszę kierować tutaj i je rozwijać ... Przypominam, że moje systemy są stworzone przeze mnie i są stworzone wyłącznie w celu inwestowania a nie hazardu. System ten działa jak ma się takie kursy typu 2.5 +/-.

Pozdrawiam,
Rafał.

Przeglądając jeszcze kursy znalazłem inne i o to one:

16:00
Khimki - Dinamo Ufa 2.70 2.70 2.65
Rozłóżmy to teraz inaczej.
30 * 2.7 = 81 ( - 19 )
30 * 2,7 = 81 ( - 19 )
40 * 2.65 = 106 ( + 6 )
Wszystko zależy od tego jaką proporcję dobierzemy i jak będziemy chcieli inwestować.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Wykluczenie straty.
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Grając w takim systemie, warto zaopatrzyć się w BetBrain'a i oszukać trochę bukmacherów :D ; ]
I w tym momencie doszedłem dlaczego profesjonaliści posiadają konta bukmacherskie na xyz stronach ... kursy się różnią a my jesteśmy w stanie to oszukać i zróżnicować bilans do poziomu wygrywania. : )

Re: Wykluczenie straty.
VIP
VIP

Podziękował: 32
Podziękowano: 229
Cytuj:
Proszę jeśli są tutaj jacyś matematycy o ustalenie i porównanie procentów ... Proporcjonalnie jakoś i adekwatnie do kursów tak by zarobić.

Może nie od razu matematyk, ale politechnika zaliczona, więc w cyferkach trochę się orientuję. Temat i tak traktuję w kategorii ciekawostek, więc taka drobna symulacja z pytaniami na przykładzie:
15:00 1 x 2
Spartak Nalchik - SKA-Energiya 2.50 2.85 2.70

Moje dwie propozycje:

45*2.5=112.5
30*2.85=85.5
25*2.7=67.5

60*2.5=150
20*2.85=57
20*2.7=54

Widzę, tu drobną sprzeczność między rozmieścić to tak trzeba, żebyśmy wyszli na + lub nie byli zbytnio stratni oraz te procenty mają być wprost proporcjonalne do tego ile chcemy wygrać czy też zminusować vs wykluczeniem opcji przegrania zakładu i straty? System jest w 100 % bezpieczny bo nie zakłada, że dany mecz nie zostanie rozegrany wynikiem negatywnym.

To w końcu naszym celem jest wygrać, mieć mały minus, nie mieć negatywnego wyniku (cokolwiek to znaczy) ?

No offence, ale nie widzę sensu w graniu zdarzenia trzydrogowego, z postawieniem największej puli na "faworyta" i pograniem zdarzeń przeciwnych w celu zmniejszenia ewentualnej straty. Biorąc moje drugie obliczenia, przy 60*2.5=150 dostajemy 50 złotych/jednostek na czysto, grając circa 35 złotych/j możemy mieć taki sam zysk, ryzykując znacznie mniej.
Być może nie do końca zrozumiałem system, w takim przypadku liczę na wyjaśnienia.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]