» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Doradzi ktoś?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 gru 2012 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Od jakiegoś czasu zacząłem grać ciąg f. na powyżej 3,5bramki do tej pory dosyć to szło nie było może wielkich zysków ale zawsze byłem do przodu;) Podkreślę, że pieniędzy mam na 10poziomów tego ciągu. Chcę się tylko doradzić. Otóż ostatnio znajomy powiedział, że pewniejsze będzie granie ako na łączny kurs kuponu powyżej 3zł( dodam że te ovet 3,5 grałem tylko mecze z kursem powyżej 3zł). Długo nad tym myślałem ale nie potrafię sobie na to odpowiedzieć. Co będzie łatwiej wytypować i będzie pewniejsze bo oto tutaj chodzi: typowanie over3,5 bramki, kupony ako czy może remisy??? Bardzo proszę o poważne odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Doradzi ktoś?
PostNapisane: 07 gru 2012 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 64
Podziękowano: 218
Nawet najlepszemu typerowi moze zdarzyc sie seria 10 redow, co moze oznaczac bankructwo. to tylko sport..
Uwazam ze najlepszym rozwiazaniem jezeli mowisz ze masz na dziesiec krokow budzet to moze grac normalnie singlami-dublami w okolicach ako 2 za pewien procent budzetu. Tematy niektorych uzytkownikow forum pokazuja ze mozna taki spokojnym graniem ciagnac greeny i golic buki. Lecz jezeli chcesz grac progresje to uwazam ze granie skladakow to drastyczne obnizanie szans na sukces kupony. grajac o/u dwudrogowy grajac singla mamy matematycznie 50%szans na sukces, a przykladowo grajac 3 mecze dwudrogowe to szansa matematyczna na trafienie wiadomo jak leci w dol. Remisy cechuja sie atrakcyjnymi kursami, ale jednak sie zdazaja. Mysle ze w 10 krokach mozna jakis upolowac, lecz nie jestem fanem progresji bo jest obarczona wielkim ryzykiem kaskadowym roztrwonieniem kasy na gre. Powodzenia i mam nadzieje ze nieco rozjasnilem.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]