» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

MLB progresja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 kwi 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 5
Podziękowano: 26
Witam.

Temat przerabiany wiele razy. Chciałbym w końcu mieć motywacje by zacząć i trwać w tym co postanowione. Od początku sezonu chciałbym przejść do realizacji.

Na początek o co chodzi.

Wybieram na początku sezonu drużynę i gram na jej zwycięstwo/porażkę regularnie zakładając zysk z zakładu na poziomie 10zł. Wydaje się mało, ale przy 8-10 nie wygranych zakładach kwoty robią się sporę i wydaje mi się, że jest to całkiem spokojna kwota na mecz, licząc, że meczów w sezonie jest bardzo dużo.

Najważniejsza sprawą na początku jest oczywiście dobór drużyn i tutaj przeprowadziłem już wstępną selekcję pod kilkoma kątami, ale również prosiłbym tutaj starych wyjadaczy o wypowiedzenie się w temacie o możliwą pomoc w dodaniu, ucięciu jakichś drużyn. Docelowo nie chce mieć ich więcej aniżeli 10.

Oto moje ekipy:
New York Yankees - wygrana --> Wydaję mi się, że jest to must bet. yankeesi nie sa ekipą przegrywającą seriami. W ostatnich sezonach najdłuższe serie to 6, 4 ,5 a jednak w tym sezonie Red Sox, z którymi zawsze grało im się slabiej powinni być mimo wszystko nieco słabsi więc kilka ważnych meczów może być tutaj łatwiejszych do wygrania. Dodatkowo mają w dywizji Baltimore, ktore wygląda fatalnie i Toronto, które również tutaj nie powinno odgrywać większej roli.

Baltimore Orioles - przegrana - Częściowo opisane wyżej. Wydają się jeszcze słabsi niż sezon temu a w zeszłym sezonie udało im się raz wygrac 6 spotkań pod rząd.

Detroit Tigers - wygrana --> Najlepiej udać się do działu i zobaczyć opis Detroit. Chociaż mimo wszystko tutaj będę się zastanawiał. Drużyny w AL Central sa dosyć chimeryczne i dlatego lubią tutaj często padać serię a skoro one padają często to o rekordy łatwiej. Prawdopodobnie tutaj muszę to jeszcze przemyśleć.

Los Angeles Angels - wygrana --> Słaba dywizja i dodatkowo mocny skład. Pewniak.

Atlanta Braves - wygrana - Mają Phillies w dywizji ale równy skład i posiadanie w dywizji Mets i Washington daje tutaj wg. mnie podstawy by im zaufać. Aczkolwiek do przemyślenia.

New York Mets - przegrana - Z roku na rok nic się nie poprawia. Powrócił Santana ale co z tego ?? Mają ciężką dywizję i nie spodziewałbym się by zaczęli seryjnie wygrywać z tak im składem. Przy takiej rotacji będą się wpadki zdarzać bardzo często.

Cincinnati Reds - wygrana - wg. mnie nie podlega dyskusji.

Pittsburgh Pirates - przegrana - Brak konkretnych wzmocnień, raczej słaba rotacja. Co prawda dywizja nie wygląda rewelacyjnie w tym sezonie ale oni jednak powinni tutaj okupowac tyły. Zespół młody może pewnie robić problemy wielu, ale jednak nie spodziewam się by w sezonie byli w stanie np wygrać po drząd 7-8 spotkań.

San Francisco Giants - Tutaj przede wszystkim wg. mnie znakomita rotacja. Jak nie jeden to drugi może wygrać mecz. Problem z ofensywą ale w tej dywizji dosyć rzadko zdażają sie długie serie.

Proszę o jakieś propozycje jeżeli macie.

Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]