» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Under 2.5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2012 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 2
Podziękowano: 0
Witam
Przedstawię tutaj system, nie system, po prostu moje propozycje dla typu under 2.5 bramek. Jeśli chodzi o dobór typów to odpowiem na to dopiero po zakładanym zysku(skuteczności). Po 200 typach grania underami osiągnęłem 72,3% skuteczności oraz zysk był na plusie. Żadnego stawkowania gramy płaską stawką 10j na każdy mecz. Prawie codziennie wart zagrania jakiś under, dużo ich będzie zwłaszcza w weekendy.

Dodam, że grałem często double (2 undery na kuponie) co dawało przy odrobinie szczęścia dwukrotnie wyższy zysk.

Zaczynamy 21 Marca codziennie będę podliczał typy.

*Nie będę tutaj grał najwyższych kursów tylko wybiorę max 5 bukmacherów (bet365, bwin, expekt, pinnacle, unibet)

#1 Sibenik - Lok. Zagreb under 2.5 1.57
#2 Sturm Graz - Wacker Innsbruck under 2.5 1.66
#3 Cluj - Astra Ploiesti under 2.5 1.58

GL!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]