» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Surebets
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 kwi 2012 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 150
Podziękowano: 302
Można grać tak wysokie sury, ale trzeba według mnie mieć sporą wiedzę i praktykę. To są jednak zdarzenia obarczone sporym ryzykiem, więc rozliczenie przez buka (tego gdzie surek miał wejść) typu po kursie 1,00 spowoduje stratę całej kasy z kontry. Osobiście nie gram surebetów wyższych niż 4%, choć mam znajomych którzy ruszają również i te wyższe.

Statystyki: grudzień: saldo: +3,13j yield: +0,57%, styczeń: saldo: +33,65j yield: +6,53%, luty: saldo: +32,80j yield: +6,17%, marzec: saldo: -132,50j yield: -22,77%, kwiecień: saldo: +1,32j yield: +0,40% ...

made in Betshooter - zapraszam (klik).
Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 21
Podziękowano: 8
BetShooter napisał(a):
Można grać tak wysokie sury, ale trzeba według mnie mieć sporą wiedzę i praktykę. To są jednak zdarzenia obarczone sporym ryzykiem, więc rozliczenie przez buka (tego gdzie surek miał wejść) typu po kursie 1,00 spowoduje stratę całej kasy z kontry. Osobiście nie gram surebetów wyższych niż 4%, choć mam znajomych którzy ruszają również i te wyższe.

nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby anulowali mi zakład w takiej sytuacji - w końcu nie było pomyłki przy wystawieniu kursów :wink: i oby dalej tak było

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Sam jakiś czas w surkach już siedzę, choć specjalistą się nazwać nie mogę i w większości przypadków gdy kurs wystawiony przez buka znacznie odbiega od konkurencji, to buk ten kurs rozlicza potem jako zwrot. Oczywiście nie dotyczy to giełdy zakładów i surków spekulacyjnych, a mi chodziło o te standardowe. Ty być może uwzględniasz również giełdę.

Tutaj przykład dużo wyższego niż te omawiane 15% (to nie mój surek, a speca od takiej gry - Mike):

Stawka 1: 6,78 PLN (ryzyko w Betsson exchange)
Stawka 2: 12 PLN ( zakład w ladbrokes)
Wygrana 240 PLN - 12 - 6,78 =
221 zł 22 grosze
Wkład : 18,78 PLN
% surebeta : 221.22/18.78 = 1177 %

Obrazek
Obrazek

Nie chodzi też o stawkę, bo tak niskich się nie gra, ale przy tym % zysk jak widać jest ok.

Statystyki: grudzień: saldo: +3,13j yield: +0,57%, styczeń: saldo: +33,65j yield: +6,53%, luty: saldo: +32,80j yield: +6,17%, marzec: saldo: -132,50j yield: -22,77%, kwiecień: saldo: +1,32j yield: +0,40% ...

Obrazek

PostNapisane: 10 kwi 2012 
Junior
Junior

Podziękowano: 0
Sciema!

No fajny ten surebet na > 1000% :) Jednej rzeczy tu jednak nie rozumie, kursy 1,03 i 20 dają stratę 2,09%? Skąd ta stawka 6,78 po kursie 1,03? I co to jest to 226?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Osobiście kiedyś próbowałem grać na surebetach, ale w 2007/08 to nie był łatwy chleb, dzisiaj idzie o wiele prościej na nich zarobić. Surebety mżona również zawierać za pomocą tradingu na giełdach, również opłacalne a nie trzeba mieć aż tak dużego kapitału.

Pozdro i zieleni!! <4listki> <4listki> <4listki>

PostNapisane: 12 kwi 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 14
To nie tak.
Ktoś kupił od niego kurs 1,03 na Łotwę na nieistniejącym już rynku Betsson exchange za 226pln :lol:
Najwyraźniej ktoś mocno się rąbnął albo za dużo wypił. Mike stracił przez to 6,78pln, bo Łotwa wygrała.
Ale postawił na Łotwę 12pln po kursie 20,0 na ladbroku, który też już uciekł z rynku polskiego z podkulonym ogonem.
Dzięki stosunkowi wygranej do stawki wyszło mu ponad 1000%.

Niestety był to surebet zwany siurdakiem, albo wręcz wielkim siurdolem, gdyż Mike straciłby wszystko gdyby był remis.

<4listki> Szczęścia!!

PostNapisane: 12 kwi 2012 
Junior
Junior

Aha, dzięki za odpowiedź!

No to fajny zakładzik wszedł Mike'owi, pewnie miał gdzieś jeszcze ten remis. A ten "ktoś" też się nieźle obłowił na zwycięstwie Łotwy :D

Powodzenia i pozdrowienia!

PostNapisane: 18 sty 2013 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Gra ktoś tutaj jeszcze regularnie surebety?
Ile udaje wam się wyciągnąć ? Z jakiego programu/serwisu korzystacie?

Pozdrawiam ;)

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Z surebetów możnaby było spokojnie się utrzymać gdyby nie limity nakładane przez bukmacherów po kilku takich zagraniach.
Jeżeli chodzi o program/serwis to wydaje mi się że nie ma to większego sensu. Płacisz za taki program ale płacą i inni gracze, z którymi konkurujesz kto szybciej złapie dany kurs.
Musisz mozolnie przeglądać oferty i szukać aż znajdziesz :wink: Nie ma lekko. Do tego dochodzi umiejętność zachowania spokoju i szybkiego liczenia, a o pomyłkę w tym fachu nie trudno.
No i doświadczenie - bezcenne.

Obserwator
Obserwator

tomkownik napisał(a):
Z surebetów możnaby było spokojnie się utrzymać gdyby nie limity nakładane przez bukmacherów po kilku takich zagraniach.
Jeżeli chodzi o program/serwis to wydaje mi się że nie ma to większego sensu. Płacisz za taki program ale płacą i inni gracze, z którymi konkurujesz kto szybciej złapie dany kurs.
Musisz mozolnie przeglądać oferty i szukać aż znajdziesz :wink: Nie ma lekko. Do tego dochodzi umiejętność zachowania spokoju i szybkiego liczenia, a o pomyłkę w tym fachu nie trudno.

No widzisz właśnie ja gram surebety, utrzymuję się z tego, korzystam z płatnego oprogramowania. Myślałem że może ktoś tutaj zajmuje się tym na poważnie to chętnie bym wymienił doświadczenie z używania serwisów/programów i zysków z tego.
Pozdrawiam ;)

PostNapisane: 01 sie 2013 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 1
Sury są spoko tylko jeśli stanie się coś nieprzewidywalnego można wtopić kupę kasy.

PostNapisane: 01 sie 2013 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

bag_gio napisał(a):
Sury są spoko tylko jeśli stanie się coś nieprzewidywalnego można wtopić kupę kasy.

Podaj choć jeden przykład co może się zdarzyć nieprzewidywalnego w surebetach? Bardzo jestem ciekaw.

PostNapisane: 29 sie 2013 
Obserwator
Obserwator

Ja od jakiegoś czasu utrzymuję się z surebetów i do tej pory miałem jedną taką niespodziewaną sytuację. Bukmacher (bwin) źle rozliczył zakład na mecz hokejowy, który został przerwany, ale że wszystkie zakłady sobie zapisuję to doszedłem do tego gdzie mi pieniędzy brakuje. Tydzień wykładałem supportowi moje argumenty i w końcu przyznali mi rację i zakład anulowali.

No ale nawet jakby zdecydowali się jawnie mnie oszukać to już nie raz zdarzało się że któryś bukmacher popełnił błąd na moją korzyść. W obecnej chwili jestem sporo na plus.

Ci co surebetów nie grają zwykle w roli straszaka podają anulowanie zakładu przez buka. No ale jeśli masz otwartą skrzynkę mailową i widzisz wiadomość że zakład został anulowany to go dogrywasz gdzie indziej. Poza tym stawiam zakłady za 1/100 swojego bankrolla więc jeśli zdarzy się kiedyś wtopa to i tak zostanie szybko odrobiona.

Wczoraj pisałem tego posta a dziś kolejny błąd bukmachera i 140EUR do przodu. Ciekaw jestem co powie użytkownik bag_gio o czymś tak nieprzewidywalnym :D

PostNapisane: 12 sty 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

tomkownik napisał(a):
Podaj choć jeden przykład co może się zdarzyć nieprzewidywalnego w surebetach? Bardzo jestem ciekaw.

Czynnik ludzki - zwykły błąd. W surach często gra się szybko, bo zanim się kasę przetransferuje ze skrilla do danego buka (chyba, że ktoś ma tyle kasy że na każdym koncie siano trzyma) to już trzeba grac i kontrować. Często też gra się azjany, które są jednak bardziej złożone niż zwykłe zakłady. W takiej sytuacji o błąd łatwiej. Nie tak klikamy i mamy manko. Oczywiście można grac tylko under/over lub 1 i 2 DNB, ale wtedy sami się ograniczamy. Teraz już nie pamiętam gdzie (surków nie gram od jakiś 2 lat), ale był taki buk który nie dawał komunikatu o zmianie kursu, a zakład przyjmował. Kurs się kiedyś na tyle zmienił (po tej akcji więcej tam nie zagrałem), że sura miałem ujemnego. Dodatkowo buki graczy którzy grają sury banują. Często dają też limit na zakład i to w najmniej spodziewanym momencie. Kumplowi, który wpłacił do Bwin 3,5 koła zrobili limit na bodajże 5 czy 10 zeta. Bez obrotu wiadomo nie wypłacą. Bawił się z tą kasą pół roku chyba. Można też umoczyć na nieznajomości regulaminu danego buka. Praktycznie każdy po swojemu rozlicza tenis. Krecz może spowodować, że u jednego buka zmoczymy, a drugi po kreczu da nam zwrot i popłyniemy. Jeszcze gorzej jest z palantem rodem z USA. Tam jak wyjdzie nie ten pałkarz to też mogą zakład anulować. Wszystko to trzeba wiedzieć. Swego czasu zaczynałem sure z bankiem na poziomie 2 koła. Zrobiłem z tego łapiąc różnego rodzaju bonusy na nowych kontach (Bet365 dawał wtedy 200 powitalny + 100 za zakład przez komórkę, a bah bodajże 600 zł) 4 koła i to dość szybko 4 tysiące. Nie grałem surów, które nie dawały mi zysku na poziomie +100 (sure na poziomie 2%). Tygodniowo 3-4 surki szły, więc bezstresowo miałem do wypłaty jakieś 1500pln. Mnie pasowało. Jak na taką grę to detal, ale mi starczało. Jak kupowałem nowe auto to wszelką luźną kasę wypłaciłem, więc i kasa ze skrilla na sure poszła. Byc może do takiej gry wrócę, ale przestrzegam że to takie łatwe jak się wydaje wcale nie jest. Po czasie dojdą zresztą kolejne problemy. Konta wam poblokują (poza pinnym chyba wszystkie firmy to zrobią), rodzina się skończy do kolejnych i trzeba będzie kupować dane od kumpli. To generuje koszty... rozpisałem się. :wink:

tomkownik napisał(a):

Wpis stary, ale przyznam że dawno takiej głupoty nie czytałem. Sury gra się tylko z takim programem. Znajdzie nam sura i policzy (po podaniu przez nas banku) stawki. To jest zbyt dynamiczna gra, żeby "mozolnie przeglądać oferty".

Obrazek

PostNapisane: 12 sty 2014 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Ile kosztował taki program?

PostNapisane: 04 lut 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

tomkownik napisał(a):
Ile kosztował taki program?

W okolicach 300 zł/m-c. Do niedawna w poniedziałki był za free, ale czy tak jest nadal to nie wiem.

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]