» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 mar 2010 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Witam po baardzo długiej przerwie na forum ;)
Dla zaawansowanych i chcących poznawać strategie surbetowe:
http://www.arbsfinder.com/surebet-types.php

EDIT: ponieważ nie jest to konkurencyjna strona z typami / forum bukmacherskie, niech na razie wisi. Do odwołania /kR

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

>>
PostNapisane: 11 mar 2010 
Obserwator
Obserwator

:D
Bardzo ciekawie to wygląda, kto nie gra ten nie ma...
zaryzykuje.
Pozdrawiam

PostNapisane: 17 mar 2010 
Obserwator
Obserwator

Witam :D

Extra, dodatkowo przez miesiąc (do 15 kwietnia) wspomniana wyżej stronka ma surki za free!! :shock:

PostNapisane: 18 mar 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

nie za bardzo w tym siedze, ale jednak surki za free czy nie za free to bez różnicy bo przecież mamy doskonałą stronkę livescore która rzuca od razu bardzo wiele kursow na jedno zdarzenie z roznych bukow, do tego jest mnóstwo kalkulatorów do obliczania surków, dziś np Martinez ze Stosur znalazlem surka 0.45% niby malo ale zawsze, niestety ja nie obracam kapitalem godnym gry w sure bety ale tak mysle ze latwo jest znalezc sura i nie trzeba naweet wiele klikać ;)

Re: Surebets
PostNapisane: 22 sie 2010 
Obserwator
Obserwator

Witam, widzę że większość jest sceptycznie nastawiona do surebetów.
Ja grałem w tamtą zimę, zacząłem z kapitałem 8tys, z hakiem.... (+ bonusy 1200 około już nie pamiętam) Poniedziałek wolny wtorek tak sobie od środy ogień....
średnio 6-8h
Zysk miesięczny??? 1800 - 2200 :) i ktoś powie że się nie opłaca????
Obstawianiem meczów interesuje się od jakiś 8lat z rożnym skutkiem, ale pomogło mi to w szybkim znalezieniu meczu na danej stronie i ustrzeżenie się błędów.
Aha żeby nie było tak, to NIE grałem na Betfair :(
W niedługim czasie Powracam z większym kapitałem :) i graniem na Betfair liczę na 3000 na miech
ELOOOOOOOOO

PostNapisane: 23 sie 2010 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 14
Jeżeli zamierzasz przenieść się na Betfair masz zapewne plan w jaki sposób rozwiążesz kwestię różnic walutowych?
Załóżmy że masz konto w euro (Betfair). I znalazłeś surka z kontem złotówkowym. Jak wtedy liczysz? Kurs kupna\sprzedaży?

Obserwator
Obserwator

zależy skąd weźmiesz sura jeśli z pewnej strony to jest automatyczny przelicznik po kursie dnia.
wpisujesz np 1000zł i dzieli ci to na 2 lub 3 możliwości, w tym 2 lub 1 pln a 1 eurusy :)
2. możliwość mieć wszystko w Euro

Obserwator
Obserwator

K44 - chcialbym zobaczyc twoja mine jak ci raz jeden buk anuluje takiego "surebeta" i wejdzie akurat to niekorzystne zdarzenie. Ile wtedy w plecy? Zapewne wiekszosc budzetu. A czytajac w regulaminach, ze bukmacher moze sobie w dowolnej chwili zaklad anulowac, to juz w ogole strach grac takie siurki. Zeby nie bylo, ze takie sytuacje sie nie zdarzaja - mi anulowali 2 razy (zwykle pojedyncze zaklady). Tak czy siak powodzenia i zycze ci, aby taka sytuacja sie nie przytrafila, aczkowliek moze, wiec radzilbym stopniowo nie zwiekszac budzetu bo jedna wtopa, niezalezna od ciebie, moze zniszczyc kilka miesiecy zyskow...

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Czyli rozumiem, że bierzesz kurs średni z danego dnia. Na Betfair kurs wymiany ustalany jest na podstawie http://www.xe.com, tak jak i zapewne u innych, choć pewności nie mam. Chodziło mi jednak o co innego. Załóżmy, że wpłacasz i wypłacasz jednego dnia 100Euro przy czym kurs waluty się nie zmienia (niech tego dnia wynosi 4.00.). I na tej operacji tracisz 20zł, bo wpłacając pobiera z konta bankowego 410pln a wypłata wynosi 390pln. Nie jest więc raczej alternatywą mieć wszystko w euro (chyba że łącznie z kontem bankowym).

PostNapisane: 24 sie 2010 
Obserwator
Obserwator

raul07kry - spokojnie nie mowie ze nie.... miałem taki przypadek 2 lub 3 razy.
Raz na moja stronę bardzo pozytywnie sie zdziwiłem :) powiem że minę miałem nawet ok ;p
Ale też i w 2 stronę dlatego przed meczem sprawdzam czy nie było anulacji czy cos innego, wtedy gram coś innego po niższym kursie.
Starce wtedy 5-10 zł a nie parę stówek. Aha anulują zazwyczaj pomyłki bukmachera jak sami pomylą kurs, jak pisałem wcześniej trzeba umieć rozróżniać taki błąd np...
przeważnie u buka jest na 1 - 1.50 2 - 3 a ten jeden buk da odwrotnie POMYŁKA 1 - 3 2 - 1.50 więc takie coś na pewno anulują.

tomkownik - Jak już pisałem że dopiero zamierzam tam grać (BF) więc to jeszcze wszystko do obmyślenie.....
1. grając tam to sury rzędu 5-7 % to norma wiec odegrasz te 20 zł
2. kartą wpłacam 1 a później moneybookers a tam to 95% wpłat to za darmo :)
Granie planuje tak przed zimą, a kurs euro powinien spaść zanim wpłace

Pozdrawiam i lecę do pracy
(sory jak coś pomieszałem spieszę się )

PostNapisane: 25 sie 2010 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Załóżmy więc, że mam sura rzędu prawie 5%, niech będą kursy 1,61 i 3,0. I w tym momencie wszystko wygląda jak pewna kasa.
Żeby zagrać 1,61 wpłacam 100€ (kurs średni euro wynosi 4.0, zatem z konta pobiera 410pln).
Licząc po kursie średnim puściłem za 400pln na 1,61.
Na to drugie 3,0 puszczam u buka z kontem złotówkowym za około 215pln.
Wygrał faworyt. Mam 161€, wypłacam je. Przychodzi mi na konto 628pln.

3zł - tyle zarobiłem na surbecie 5% przy inwestycji 625pln

Tak to właśnie nasze 5% zostało zjedzone przez waluty.

PostNapisane: 25 sie 2010 
Obserwator
Obserwator

Spokojnie! nie wypłacasz!!!! kasę trzeba mieć non stop! zanim wpłacisz to ci ucieknie, musisz mieć rozłożone tak u 10 buków.
teoretycznie po 1000zł w pewnym momencie na paru kontach masz 2000 a na innych 300zł
Więc wypłacasz na Moneybookera, tam gdzie masz więcej i przelewasz z powrotem na te konta gdzie jest mniej kasy ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Surebety nie polegają na wypłacaniu odrazu na kartę.
Ja przelewałem przez MB a na koniec miecha jak potrzebowałem kasy to wypłacałem na kartę powiedzmy 1000zł i raz płaciłem za przelew.

PostNapisane: 23 wrz 2010 
moj kumpel juz sie w to bawil. cala bolaczka jest z tym ze buki bardzo lubia mrozic kasiorke u siebie w zleceniach i nieraz zanim na MB wplyna srodki to mijaja 2 dni. a jak jeszcze nie daj Bog trafi sie weekend to jest tragedia. i to jest tak naprawde glowny powod ktory zniecheca do zarabiania z surami bo coraz przychodzi mysl omg przez glupie buki uciekly mi mega sury 15 %... ot caly problem. zeby uniknac takich klopotow to trzeba miec kapital min 10k. ale zeby konkretniej zarabiac to min 20-30k. a malo kto tyle z forumowiczow wyciula ;p

PostNapisane: 07 kwi 2012 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 150
Podziękowano: 302
BETterThanUthink napisał(a):
przez glupie buki uciekly mi mega sury 15 %

Surebety na 15% nie występują. Zdarza się oczywiście, że ktoś kto kursy wpisuje zwyczajnie się pomyli i przez tą jego literówkę taki sur się pokazuje, ale buk to zapewne i tak rozliczy jaki zwrot po kursie 1.0, a my poważną kasę umoczymy. Wiadomo, że grając sury trzeba parę złotych w zakład zainwestować, więc jak u jednego buka przegramy, a tego który omyłkowo kurs wystawił mamy zwrot, to poważna część naszego banku idzie w kibel.
Temat martwy, więc odświeżam.

Statystyki: grudzień: saldo: +3,13j yield: +0,57%, styczeń: saldo: +33,65j yield: +6,53%, luty: saldo: +32,80j yield: +6,17%, marzec: saldo: -132,50j yield: -22,77%, kwiecień: saldo: +1,32j yield: +0,40% ...

made in Betshooter - zapraszam (klik).
Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 07 kwi 2012 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 21
Podziękowano: 8
BetShooter napisał(a):
Surebety na 15% nie występują. Zdarza się oczywiście, że ktoś kto kursy wpisuje zwyczajnie się pomyli i przez tą jego literówkę taki sur się pokazuje, ale buk to zapewne i tak rozliczy jaki zwrot po kursie 1.0, a my poważną kasę umoczymy. Wiadomo, że grając sury trzeba parę złotych w zakład zainwestować, więc jak u jednego buka przegramy, a tego który omyłkowo kurs wystawił mamy zwrot, to poważna część naszego banku idzie w kibel.
Temat martwy, więc odświeżam.

rzadko bo rzadko, ale zdarzają się takie surebety - głównie spowodowane jest to różnym tempem reakcji buków na tendencje na rynku (powiedzmy, że na początku kursy wynoszą ok. 1,5 do 3(najwyższe z różnych buków, zwrot 100%), duża liczba użytkowników gra na jedynkę i kurs na gości rośnie u jednego z buków do 4,5, podczas gdy ten, który miał 1,5 nie zmienił kursów - w tym momencie mamy surebeta z 9% zysku); spokojnie można sobie wyobrazić wyższe - mi się kilkakrotnie przydarzyły surebety rzędu 20-25%

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]