» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Surebets
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 sty 2008 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Tak sobie czytałem o systemach grania i zaintrygowała mnie opcja wymieniona w temacie. Na stronie www.typujemy.pl jest opcji w/w systemu, naświetlę sytuację:

Mecz Euroligi w koszykówce: Barcelona - Real Madryt

Bukmacher A wystawia kurs na mecz: 1.85 na 1.85, a Bukmacher B liczy na łatwe zwycięstwo "Barcy" i proponuję nam kursy do zagrania: 1.45 na 2.60, czyli wyciągamy wnioski i gramy surebeta! Dobieramy odpowiednio stawki, mamy powiedzmy do dyspozycji kwotę 200 PLN więc: w Bukmacherze A gramy za 115 x 1.85 = 213 PLN ewentualnej wygranej, w Bukmacherze B gramy za 85 PLN x 2.60 = 221 PLN ewentualnej wygranej! Czyli bez względu na wynik jesteśmy do przodu 13 PLN w przypadku, jeśli wygra Barca lub 21 PLN, jeśli wygra Real.

O ile się nie mylę (poprawcie mnie jak coś) to jest możliwy remis, co wtedy? W piłce nożnej również jest opcja remisu. Czy wtedy mogę się pożegnać z 200 zł czy jest jakieś zabezpieczenie?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 08 sty 2008 
VIP
VIP

Podziękowano: 2
Cytuj:
O ile się nie mylę (poprawcie mnie jak coś) to jest możliwy remis, co wtedy?

Przyklad jest podawany w wypadku grania u bukmachera internetowego a Ci w 99% przypadkow, nie wystawiaja kursow na remisy tylko od razu z dogrywka. A nawet jesli to jak trafisz remisz w koszu na surebecie to lepiej nie graj u bukow bo szczescia nie masz :wink:

Pozdrawiam :twisted:

PostNapisane: 09 sty 2008 
Obserwator
Obserwator

w takim razie nasuwa mi sie pytanko, jeśli mam opcję bez remisowa w piłce nożnej, a mecz kończy się wynikiem np 0:0 lub 1:1 lub po prostu innym remisem, to jak wtedy jest rozstrzygany kupon?

Po pierwsze surebety to bardzo rzadkie zjawisko. Po drugie trzeba mieć ogromny kapitał żeby zarobić cokolwiek na różnicy kursowej. Po trzecie trzeba zabezpieczyć się przed niektórymi punktami regulaminu (krecz, dogrywka itd). W końcu po czwarte surebety są zarówno na zakłady 2-drożne 12 jak i 3-drożne 1X2.

Jak dla mnie surebety to głupota, szkoda tracic czas na takie cos. Nasze zyski sa naprawde mizerne, stawki bardzo wysoki vo w przypadku kreczu w tenisie ? niektore buki rozliczaja taki zaklad jak przegrany...do tego surebety wystepuja dosc rzadko, jednak np. na live masz mnostwo surebetow ale to juz inny temat... Ogolnie uwazam ze niema sensu sie w to bawic... pzdr. :twisted:

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Sens jest się w to bawić jesli ma się kapitał na gre w wysokosci kilkunastu-dziesieciu tysiecy,mozna wtedy te kilka tysięcy na miesiac zarobic. Zdania są podzielone,jedni uwazaja surebety za swietne źródło zarobku,inni którzy przejechali się na anulowaniu przez buka meczu(strata kilku tysiecy złotych na jednym zdarzeniu i problem z tym zeby to potem odrobic i wyjsc na swoje w ciagu okreslanego czasu) uwazaja ze surebety to w cale nie tak pewne źródło zarobku jak mogloby się wydawac na pierwszy rzut oka.

VIP
VIP

Podziękowano: 2
Problem polega na tym, ze wiekszosc osob krzyczacych jakie to surebety sa zle i w ogole znaja je tylko z teori nie majac najmniejszego pojecia o praktyce.

Tak jak wspomnial przedmowca. Gruba kasa + konta w ogromnej ilosci internetowych bukow i zaczynamy zabawe. Do tego specialne platne stronki/programy, ktore to wyszukuja...

Przecietny smiertelnik z 1k na koncie moze tylko poczytac jakie to jest fajnie i ponarzekac, ze sie nie oplaca nie majac nawet minimalnej stycznosci z nimi w praktyce. Mowie tutaj o tradycyjnych sb...

Sa jeszcze te na live, ktore sa rownie ciekawym zagadnieniem, jednak to juz temat na zupelnie inna dyskusje...

Pozdro :twisted:

PostNapisane: 10 sty 2008 
Obserwator
Obserwator

1) Dzięki Betfair surebet wcale nie jest rzadkim zjawiskiem. Codziennie można coś znaleźć, a w weekendy mocno piłkarskie bez problemu znajduję parę surów w krótkim czasie.

2) Nie trzeba mieć dużego kapitału. Surebety (w połączeniu z BF) doskonale nadają się do obracania bonusami od buków, na dodatek bez żadnego ryzyka. Bez problemu da się z 600zł w miesiąc zrobić ok 1700zł. Trzeba tylko chcieć i umieć, a surebety nadają się do tego wręcz idealnie, tymbardziej że promocje u buków są coraz lepsze (np. taki Bet365 daje 500zł za darmochę :lol: )

PostNapisane: 11 sty 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Witam

Ja podobnie jak część typerów też myślałem ze podbije świat grając surebety :D Niestety na to trzeba dużej kasy i sporo czasu w znalezieniu odpowiedniego typu, co wiąże sie z założeniem kont przynajmniej na kilku bukach w których mamy sporą sumkę, bo na graniu surebetu za 10 zł stracimy tylko czas :D natomiast jeżeli są takie osoby na forum które grają w ten sposób i mają z tego spore zyski to może powinny w tym temacie zamieszczać spotkania i kursy jakie wyszperały :D Pozdrawiam

PostNapisane: 12 sty 2008 
VIP
VIP

Podziękował: 60
Podziękowano: 206
Wszystko prawda Ciężko trafić siurka Dużo kasy potrzeba i kilka kont.
Surebet ma dość krótki żywot zazwyczaj zaraz po podaniu zdarzeń można coś wyszperać ale potrzeba pomocy softu.

Można ewentualnie zrobić samemu niby siurka ale ryzyko znacznie się zwiększa np.

MIN TWolves - HOU Rockets

Można zrobić tak

1. MIN TWolves 6.50 vs 2. HOU Rockets -4.0 1.28

kwote np. 100j dzielimy 1 - 16 2 - 84 co przy szczęśliwym zakończeniu daje plus 4 i plus 7.52 :wink:

Tyle ze przez handi mamy większe ryzyko :twisted:

PostNapisane: 12 sty 2008 
VIP
VIP

komorokoro napisał(a):
1. MIN TWolves 6.50 vs 2. HOU Rockets -4.0 1.28

kwote np. 100j dzielimy 1 - 16 2 - 84 co przy szczęśliwym zakończeniu daje plus 4 i plus 7.52 :wink:

Minnesota 82 at Houston 113

7.52 na czysto :wink:

PostNapisane: 15 sty 2008 
VIP
VIP

Prawie jak surebet

Centerbet
WOZNIACKI, Caroline vs DULKO, Gisela 2.05

Blue square
WOZNIACKI, Caroline 2.00 vs DULKO, Gisela

EDIT

3Bwin
WOZNIACKI, Caroline 2.01 vs DULKO, Gisela

czyli mamy juz prawdziwego siurka tylko czy mamy tyle kont

PostNapisane: 16 sty 2008 
VIP
VIP

Podziękował: 28
Podziękowano: 48
kRaWat napisał(a):
Witam,
nie będę żyła, podzielę się, choć nie wiem czy wielu zdąży skorzystać.
Betgun, mecz WTA
V.Ruano Pascual-C.Castano
kursy 1,62 - 3,34
Jak dobrze policzycie ... wyjdzie surebet.
Mają limity na ten mecz, ale szybka rozmowa z chatem, autoryzacja i jakoś poszło.

powodzenia

PostNapisane: 24 sty 2008 
VIP
VIP

Podziękował: 44
Podziękowano: 283
Troche bedzie to skomplikowane i nie do konca pewne.

Rafael Nadal (ESP) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 3.69 110jednostek Bwin
Rafael Nadal to win AO 4.50 276jednostek Bet365

Wygrywa Tsonga, koncze i licze zysk.
Wygrywa Nadal w finale stawiam na przeciwnika Nadala.
Potrzebny mi kurs na przeciwnika Nadala w wysokosci nie nizszej niz 1.45.
Na Djokovica pewnie bedzie wyzszy.
Ale jaki bedzie na Federera?
To jest najwiekszy problem i ten brak pewnosci co do surebetu.

Na Centerbet kurs na zwyciestwo Nadala w AO jest jeszcze wyzszy (4.75) i z tym zakladem kurs finalowy bylby ciut nizszy. No i mozna jeszcze skorzystac z ich promocji na freebet ( http://promos.centrebet.com/affiliates/ ... -2297-1195 ) i dzieki niemu rowniez obnizyc kurs zamykajacy w meczu finalowym do ~1.25-1.35.

Wielkosc jednostki kazdy sobie sam moze okreslic na wlasne mozliwosci.

Zobaczymy

PostNapisane: 24 sty 2008 
VIP
VIP

Podziękował: 44
Podziękowano: 283
utlendingur napisał(a):

Rafael Nadal (ESP) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 3.69 110jednostek Bwin <plus>
Rafael Nadal to win AO 4.50 276jednostek Bet365 <minus>

Wygrana 405.9jednostek.
Wklad 386jednostek.
Zysk ~5.15%

W sumie jak na granie surebeta to moze byc.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]