» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 cze 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 17
Junior85 napisał(a):
Siema benniajin :!:

Mam pytanie odnoście stawkowania. Jak dobierasz stawkę :?: Stawka razy 2 czy 2,5 :?: Jak planujesz budżet żeby Ci spokojnie starczało na kolejne stopnie :?:

Pozdro

przy kursach powyżej 2.00 stawkuję razy 2 ale nie ma reguły

aktualnie stawkowanie wyglada tak
50 100 200 400 a jesli bedzie potrzeba to dalej podwajac i rozbijac na 2 albo 3 mecze

dzisiaj zamierzam zagrac za 100 moze 120 over 2.5 w meczu Niemcow aktualnie kurs jest w granicach 2.00 jednak mam koncepcje aby poczekac popatrzyc jak bedzie sie mecz układał i dopiero wtedy zagrac na livie no ale zobaczymy jak to będzie.
Pozdr

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 25 cze 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

No i overek trafiony jednak na razie porzucam granie progresją singli i skoncentruje sie na dublach overowych; wystarczy dobrac dobrze dwa typki np. po kursach 1.60 i już wtedy mamy ako 2.56 w razie niepowodzenia podwyzszamy stawkę x2 i tez wychodzi calkiem ładny zysk. Generalnie nie jest trudno trafić takiego dubla wystarczy sie tylko dobrze rozejrzeć.
Pozdr

PostNapisane: 04 lip 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękowano: 0
bradzo dobry system sam zaczalem nim grac tylko mam problem czy wybierac 1 mecz na ako powyzej 2 czy 2 mecze z ako powyzej 2.

PostNapisane: 04 lip 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Mazi_10 napisał(a):
bradzo dobry system sam zaczalem nim grac tylko mam problem czy wybierac 1 mecz na ako powyzej 2 czy 2 mecze z ako powyzej 2.

mi osobiście lepiej podchodzi system dublowy czyli dwa mecze na ako powyżej 2, zdecydowanie łatwiej trafić a poza tym jesli bedzie wychodzilo nam ako pow. 2.50 wtedy wystarczy tylko podwajac przy stawkowaniu;
pozdro

PostNapisane: 07 lip 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Po kilku grach tez stwierdzilem ze lepiej jest grac 2 mecze. Pomyslalem rowniez ze mozna by grac systemem na obie druzyny strzela gola. Co ty o tym myslisz ?

PostNapisane: 13 lip 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Mazi_10 napisał(a):
Po kilku grach tez stwierdzilem ze lepiej jest grac 2 mecze. Pomyslalem rowniez ze mozna by grac systemem na obie druzyny strzela gola. Co ty o tym myslisz ?

Wydaje sie to być dobrym rozwiązaniem, ostatnio kilka razy miałem taka sytuacje ze niewiele brakowało do overa ale niestety mecze kończyły sie wynikami 1:1 kursy są może nieco niższe ale jest to w miare dobra asekuracja. Pozdr

PostNapisane: 28 lip 2008 
Obserwator
Obserwator

a gracie ciągle na te same drużyny, czy zmieniacie zależnie od kursu/prawdopodobieństwa ? np. w pierwszym kroku na under legi i cracovi a przy drugim kroku juz na arsenal i wisłe kraków ?? A i jakiego bukmachera polecacie na ten system ?? chodzi mi o wysokośc kursów bo w naziemnych to raczej się nie oplaca grac podatek a i kursy nie są mega wysokie

PostNapisane: 28 lip 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

bartek1030 napisał(a):
a gracie ciągle na te same drużyny, czy zmieniacie zależnie od kursu/prawdopodobieństwa ? np. w pierwszym kroku na under legi i cracovi a przy drugim kroku juz na arsenal i wisłe kraków ?? A i jakiego bukmachera polecacie na ten system ?? chodzi mi o wysokośc kursów bo w naziemnych to raczej się nie oplaca grac podatek a i kursy nie są mega wysokie

Ja zmieniam zaleznie od kursu.Druzyny mozna wybierac dowolnie.Gram np 2 druzynami lub 1 co stawkowanie bedzie 3x. Gram w expekcie jak dla mnie kursy sa zadowalajce. W naziemnych zgadzam sie z toba, nie oplaca sie.

PostNapisane: 29 lip 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Mazi_10 napisał(a):
bartek1030 napisał(a):

Ja zmieniam zaleznie od kursu.Druzyny mozna wybierac dowolnie.Gram np 2 druzynami lub 1 co stawkowanie bedzie 3x. Gram w expekcie jak dla mnie kursy sa zadowalajce. W naziemnych zgadzam sie z toba, nie oplaca sie.

Czasami z przywyczajenia powielam pewne overowe druzyny ale jednak trzeba uwazać bo kiedys tez muszą zrobic under.
System ogólnie nie jest jakis nadzwyczajny ale jak ktoś lubi u/o to pograc mozna; ostatnio miałem serie kilku pudeł z rzedu wiec trzeba tez uwazac ze stawkowaneim zeby sie nie wkopać. Jesli chodiz o buka to gram chwilowo tylko w expekcie ale Expekt tez czasem ma mały wybor wiec warto popatrzyc co oferuje Bwin albo Betsson

PostNapisane: 30 lip 2008 
Obserwator
Obserwator

Tak popatrzyłem na tą progresję i ogólnie mam zajawkę aby spróbowac. Tylko zastanawiam się czy starczy mi kasy na poszególne kroki mam gotówki na 7 kroków z stawkowaniem x2 i doszedłem do wniosku że jak kurs będzie przynajmiej 2,50 to juz jakis zysk jest dla oka 8) a przy wyborze dwóch drużyn o to nie trudno. Ostatnio tak lukałem na typy bennijamina i ostatnią progresję zakończył na 8 kroku więc prawdopodobieństwo że skończe na max 7 jest chyba spore :P. A wy jak myślicie warto spróbowac ?? Dodam że korzystam z bonusu wiec dltatego to mnie tak kreci :P A i nie wiem czy zaczynac teraz na brazylijskiej czy czekac aż ruszy Europa ?? chociarz to chyba nie ma większego znaczenia bo przecierz mogę zacząc na brazylijskiej i skończyc na jakiejś Europejskiej :P

PostNapisane: 09 wrz 2008 
Junior
Junior

Progresja to system, ktorego osobiscie nie polecam jak system dlugofalowy. Jesli ktos chce sie pobawiac raz czy dwa, jak najbardziej. Gorzej jak gra go np. caly sezon. System dla ludzi o mocnych nerwach i z duzym portfelem. Zaczynajac nawet od 2zl, kolejne kroki sa juz coraz bardziej nerwowe. Nie daj Boze, dojsc do 9 czy 10 stopnia, bo wtedy kwota to kilkaset czy juz nawet ponad tysiac zlotych. Zaczyna sie nerwowka, rozbijanie, kombinowanie. Przewaznie jak sie widzi, ze jedna progresja wchodzi elegancko, doklada sie druga, trzecia... Przy kilka progresjach na raz, mozna sie szybko i latwo pogubic. Wszystko wyglada ladnie i pieknie na poczatku. Polecam poczytanie watkow na roznych forach, przede wszystkich zagranicznych.

pozdrawiam

PostNapisane: 11 wrz 2008 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

lupos82 napisał(a):
Progresja to system, ktorego osobiscie nie polecam jak system dlugofalowy. Jesli ktos chce sie pobawiac raz czy dwa, jak najbardziej. Gorzej jak gra go np. caly sezon. System dla ludzi o mocnych nerwach i z duzym portfelem. Zaczynajac nawet od 2zl, kolejne kroki sa juz coraz bardziej nerwowe. Nie daj Boze, dojsc do 9 czy 10 stopnia, bo wtedy kwota to kilkaset czy juz nawet ponad tysiac zlotych. Zaczyna sie nerwowka, rozbijanie, kombinowanie. Przewaznie jak sie widzi, ze jedna progresja wchodzi elegancko, doklada sie druga, trzecia... Przy kilka progresjach na raz, mozna sie szybko i latwo pogubic. Wszystko wyglada ladnie i pieknie na poczatku. Polecam poczytanie watkow na roznych forach, przede wszystkich zagranicznych.

pozdrawiam

Na wyższych poziomach na pewno dochodzi jakis rodzaj stresu, ale to juz indywidualna sprawa każdego gracza. Równie dobrze mozna grac single czy duble za stawkę 100 zł i trafić na czarną serię. Nie ma reguły ja lubie grac progresjami troszke już dzieki temu zarobilem, oczywiście były sytuacje nerwowe ale jakoś udawało się wyjśc z tego. Tak jak piszesz dobrze miec zaplecze finansowe ja w pewnym momencie ratowałem sie wieksza pozyczka od szwagra teraz mam stałą prace i samodzielnośc finansową wiec luz, w razie potrzeby moge co nieco dołożyć. Każdy ma swój sposob na grę, nie ma idealnego, najwazniejsze zeby przynosil zyski. Pozdr

PostNapisane: 12 lis 2008 
Obserwator
Obserwator

System nie jest zły "progresja" ale tak jak nie ma perpetum mobile tak i nie ma 100% systemu - morał taki jeżeli przegrywasz to kiedyś wygrasz i odwrotnie.
Pamiętam taki sezon - gra na remisy - była już 12 kolejka, tylko jedna drużyna nie miała remisu no to na nią progresje i skończyło sie boleśnie drużyna zremisowała dopiero w 26 kolejce.

Dobór drużyn do tego systemu to nie losowa sprawa i same sugerowanie sie kursem 2 - wiem fajnie sie mnoży, bez sensu.

Są drużyny co dużo strzelają i takie co dużo tracą i odwrotnie :D proponuje przegląd statystyk - MOŻNA WEJŚĆ W TEN SYSTEM

PostNapisane: 13 lis 2008 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 1
sorki ze się wtrącam ale grał ktos tutaj obecny progresją na remis w NHL?

PostNapisane: 29 lis 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Przepraszam za być może głupie pytanie, ale jeszcze nigdy nie grałem żadnej progresji :). I stopień przypuśćmy stawka 2j, II 4j, III 8j itd. ? Progresje uznaje się za zakończoną kiedy typ wejdzie ?. Proszę o odpowiedzi i dopowiedzenie tego czym zapomniałem napisać :) Oraz następne pytanie: czy progresja remisowa polega na tym samym ? Pzdr

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]