» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lis 2008 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 7
slesh napisał(a):
Przepraszam za być może głupie pytanie, ale jeszcze nigdy nie grałem żadnej progresji :). I stopień przypuśćmy stawka 2j, II 4j, III 8j itd. ? Progresje uznaje się za zakończoną kiedy typ wejdzie ?. Proszę o odpowiedzi i dopowiedzenie tego czym zapomniałem napisać :) Oraz następne pytanie: czy progresja remisowa polega na tym samym ? Pzdr

Stawki w progresji można ustalac różnie: x2, x3. Zależy jaka progresja. Na remisy gra się x2. Jak typ, kupon wejdzie to progresja jest zakończona. Nie rozumiem Twojego pytania "czy progresja remisowa polega na tym samym?"
Remisowa polega na granie remisów jakiejś drużyny, a tą progresję gra się na zakłady under/over. Pozdro :wink:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 04 sie 2009 
Junior
Junior

Podziękowano: 0
Widzę, że wątek z końcem 2008 roku przestał być interesujący. Jednak nie dla mnie.
Zbliża się kolejny sezon i wpadłem na progresję grania overów (powyżej 2,5 bramki) z góry ustalonych 4 drużyn, wybrałem: Bayern Monachium, FC Barcelona, Roma, Arsenal. W/w drużyny strzelają dużo bramek, czasem trochę tracą. Zazwyczaj kurs na over waha się od 1,6 do 1,9. Przeanalizował powyższy system na meczach rozegranych w poprzednim sezonie i najdłuższa seria bez overa trwała trzy spotkania. Terminy meczów nie mogą się na siebie nakładać. Jeżeli nakładają się na siebie można mieć zespół rezerwowy np. zamiast Barcy zagrać Atl. Madryt lub Milan zamiast Romy. Według mnie zaletą tego systemu jest obstawianie z góry ustalonych zespołów, ponieważ "zmusza" nas do konsekwencji.
Co do stawek to należy stawkować x3 lub więcej, żeby się opłacało.

Podwoić zyski możemy obstawiając te same drużyny u 2 różnych buków stawiając równocześnie na over i under. Wymaga to jednak znacznych nakładów, a zysk jest gwarantowany.

Czekam na Wasze opinie i być może doświadczenia z rzeczowym systemem.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Progresja under/over >> 2,00
PostNapisane: 25 lut 2011 
Obserwator
Obserwator

Właśnie przeczytałem ten wątek i wydaje się bardzo interesujący Stosuje ten system ktoś jeszcze ? Dlaczego wszyscy tak nagle zamilkli ?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Progresja under/over >> 2,00
PostNapisane: 22 mar 2012 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

ja właśnie planuję coś podobnego
ale będę wybierał zdarzenia losowo(zwiększę częstość gry-codziennie kilka typów) przy dwu drogowych '1 1,85' '2 1,85' szansa trafienia wg buka jest 50/50%
ale przy nie trafieniu za 1j mam zamiar dać - nie jeden typ po ~2,5j tylko dwa typy po ~1,5j co przy trafieniu nie zamrozi mi kasy na długo
i zawsze coś na grę będzie...

zobaczymy czy wyjdzie :wink:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]