» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Skoki narciarskie - sezon 2012 / 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2012 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3569
Obrazek

SKOKI NARCIARSKIE - SEZON 2012 / 2013

Obrazek

Zapraszamy do dyskusji, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz analiz z typami!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Skoki narciarskie - sezon 2012 / 2013
PostNapisane: 30 lis 2012 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 13
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie: Niemcy-Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 1.74
Godz. 17.00 30-11-2012
Bukmacher: Betsson

Na dziś ze skoków zdecydowałem się na taki typ iż Słowenia okaże się lepsza od reprezentacji Niemiec. W składzie Słoweńców wystąpi Kranjec na pierwszej zmianie , który za przeciwnika będzie mieć Wellingera. W kwalifikacjach Słoweniec skoczył 124,5 zaś Wellinger ,aż o 8,5 metra dalej ,bo 133m ,a więc jako jedyny ze Słoweńców przegrałby w parze gdyby powtórzyły się wyniki z kwalifikacji. Pozostali Słoweńcy okazali się lepsi od swoich przeciwników. Tepes skoczył o metr dalej od Neumayera , Hvala okazał się lepszy od Freitaga o 6 metrów zaś Prevc był lepszy od Freunda o 11 metrów , a więc jak widać po wynikach z kwalifikacji , Słoweńcy będą się liczyć w dzisiejszym konkursie i myślę ,że spokojnie znajdą się na podium tego konkursu , a któż to wie , może nawet powalczą o zwycięstwo z Austriakami. Konkurs zapowiada się bardzo obiecująco i myślę ,że ten typ jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Słoweńcy skaczą stabilnie i daleko co najważniejsze , myślę ,że nie mają takiego skoczka , który mógłby im zawalić konkurs. Kurs na zwycięstwo Słoweńców to około 4 , myślę ,że za niewielką stawkę można się pokusić także o zagranie na ich dzisiejsze zwycięstwo drużynowe. Najbardziej obawiam się Kranjca ,ale myślę ,że nie straci tak dużo w stosunku do młodego Wellingera, utalentowanego siedemnastolatka. Pozostali powinni być lepsi od konkurencji niemieckiej i tak jak w kwalifikacjach nie będzie niespodzianki.Polecam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Kuusamo Typ: Austria wygra 1.72 5/4

Bardzo dawno nie było takiego kursu na Austrię na dużej skoczni, więc trzeba skorzystać. Konkurencja zrobiła się groźna, ale raczej głównie między sobą i chyba dlatego podskoczył tak kurs, bo jest sporo zespołów, które powalczą o podium. Na treningach i w kwalifikacjach może nie dominowali, ale skakali zazwyczaj bardzo dobrze i po prostu ciężko znaleźć inną czwórkę, która byłaby im w stanie zagrozić, nawet jak zepsują jeden skok, a na to się raczej nie zanosi.

Cytuj:
:arrow: Japonia - Polska Typ: 1 1.45 5/4

W pierwszym treningu Japończycy mieli 4 zawodników w pierwszej 11. W drugim 3. W kwalifikacjach znów 4 (minus ci, którzy nie musieli się kwalifikować). Nie wiem co by się musiało stać, żeby przegrali z bardzo słabymi Polakami, którzy mają ogromne problemy z dostaniem się do najlepszej 30. Japończycy od dłuższego czasu w drużynówkach spisują się bardzo dobrze, nawet jak indywidualnie im nie idzie, a że teraz idzie to powinno być jeszcze lepiej. Tutaj dwa, może nawet 3 zepsute skoki Japończyków spokojnie dadzą im wyższe miejsce od Polski.

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Kuusamo Typ: Austria wygra 1.72 5/4 <minus>

Cytuj:
:arrow: Japonia - Polska Typ: 1 1.45 5/4 <plus> <gool>

PostNapisane: 01 gru 2012 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 97
Podziękowano: 192
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Sobota 01.12.2012 12:30 Loty narciarskie -
zdarzenie HS 142 - Event 2 - Ammann v Hvala
(1. runda - H2H)
typ Hvala <plus>
kurs 2,00
buk Bet365

mój typ dotyczy 1 serii zawodów czyli pierwszego skoku.Bardzo ciekawa para,jak dla mnie bet kusi i to bardzo wystawiając taki kurs i warto go zaatakować.Jako to objawienie tego sezonu, skacze bardzo ładnie stylowo a przede wszystkim daleko. Słoweńcy maja niesamowicie mocna ekipę, co udowodnili w drużynówce. Mimo fatalnego 2 skoku Kranca załapali sie na podium, widać u młodego Hvali duży potencjał. Jest w gazie, nie kombinuje nie odpuszcza, skacze ile fabryka dala. Młody chłopak nie kalkuluje i to bardzo lubię takie podejście, jesli warunki będą równe jestem spokojny o ten bet. Ammann na pewno duża klasa forma jest niezła, czytałem i słuchałem wywiadu z nim chce skakać jak najlepiej a w szczególności nastawia sie na turniej 4 skoczni.

Ostatnio edytowano 03 gru 2012 przez g0ldenflawer, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 01 gru 2012 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: T.Takeuchi-T.Hilde Typ: 1 1.60 4/4

Wczoraj wprawdzie Hilde lepszy, ale nieznacznie. W treningach dużo lepiej spisywał się Takeuchi. W pierwszym był 6, a Hilde 15. W drugim 2, a Hilde 29. W kwalifikacjach 3, a Hilde znów 29. W treningu przed wczorajszym konkursem Japończyk 10, a Norweg 14, więc ten konkurs drużynowy to był przypadek i dziś już Takeuchi powinien być spokojnie wyżej.

PostNapisane: 02 gru 2012 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: T.Takeuchi-T.Hilde Typ: 1 1.60 4/4 <plus> <gool>

PostNapisane: 08 gru 2012 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Neumayer - Hvala Typ: 1 1.55 4/4

W pierwszym treningu Neumayer 2, a Hvala 38. W drugim Niemiec wygrał, a Słoweniec 28. W kwalifikacjach było już bliżej, bo dzieliło ich tylko kilka pozycji, ale Neumayer tutaj skacze regularnie i dobrze, a on jak ma formę w treningach to potrafi to przenieść na konkurs i Hvala przy dwóch skokach go raczej na pewno nie pokona.

PostNapisane: 08 gru 2012 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Neumayer - Hvala Typ: 1 1.55 4/4 <minus>

PostNapisane: 16 gru 2012 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: P.Prevc-T.Hilde Typ: 2 1.85 3/4

W trzech treningach Hilde miał dużą przewagę nad Prevcem, nawet bardzo dużą. W kwalifikacjach Słoweniec był minimalnie lepszy, a w konkursie za to Norweg mininalnie. Ogólnie dużo lepiej skacze tutaj Hilde, bardziej regularnie i dalej.

PostNapisane: 19 gru 2012 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: P.Prevc-T.Hilde Typ: 2 1.85 3/4 <minus>

PostNapisane: 03 sty 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Dyscyplina: Skoki Narciarskie, 04.01.2013 13:30
zdarzenie Kto lepszy - Large Hill - Innsbruck (AUT) -
(1. runda - H2H)Thomas Morgenstern - Andreas Wellinger
typ Thomas Morgenstern
kurs 1,85
buk Expekt

Bardzo ciekawy pojedynek ko w 1 serii trzeba powiedzieć ze zapowiada sie bardzo ciekawa rywalizacja, wyrównane zawody z mocnym polskim akcentem. Wracając do typu i sprawy,Bardzo trudny teren specyficzna skocznia. Morgi jak na razie bardzo przeciętnie zeby Nie powiedzieć słabo w turnieju 4 skoczni. Jest u siebie to myślę będzie spory atut, młody Niemiec to duży talent, ale na Bergisel raczej mało oska kany. Nie równy co pokazywały treningi i kwalifikacje podtrawi skoczyć daleko, jak i bardzo przeciętnie. Wielkich odległość bym sie jutro nie spodziewał, będzie bardzo ciasno w czołówce. Sporo skoków zapowiada sie w granicach 125 metra.Dla mnie Morgi oprócz atutu własnej skoczni, publiki chęci przełamania sie - pokazania sie z dobrej strony. Ma duży atut w postaci techniki, myślę ze jutro będzie to bardzo ważny czynnik. Skoki mogą byc podobne, będzie liczyła sie technika i warunki wietrzne. Minus bądź plus podczas skoków bedzie bardzo ważnym czynnikiem jutrzejszej rywalizacji. Myślę ze jest to system ko wiec wielkich różnic z wiatrem nie przewiduje, jak dla mnie więcej atutów posiada zawodnik Gospodarzy. Expekt chyba troszkę zaspał z kursami tak równymi w innych firmach lekko w dol kursy na Morgiego

PostNapisane: 04 sty 2013 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: W.Loitzl-R.Freitag Typ: 2 1.60 3/4

W obu treningach i kwalifikacjach Freitag był dużo lepszy od Loitzla - w konkursie nie powinno się to zmienić. Austriak jeśli nie skacze dobrze przed konkursem to w jego trakcie zazwyczaj jest podobnie, albo nawet gorzej.

Cytuj:
:arrow: Thomas Morgenstern - Andreas Wellinger Typ: 1 1.85 3/4

Morgenstern jest za dobry, żeby ciągle tak daleko być, a Wellinger po świetnym początku sezonu teraz zawodzi. Wczoraj na treningach raz lepszy Austriak, a drugi raz taka sama pozycja, lecz już w kwalifikacjach Morgenstern odleciał mu daleko. Doświadczenie zdecydowanie po jego stronie, skacze u siebie i skocznia gdzie nie skacze się zbyt daleko, a liczy się przede wszystkim wybicie, co dla niego jest wielkim atutem.

Cytuj:
:arrow: K.Stoch-J.Hvala Typ: 1 1.35 3/4

Stoch może zawalić jeden skok, ale i tak powinien być bez problemu wyżej od Hvali, choć też niekoniecznie może coś zepsuć będąc w takiej formie na tej skoczni.

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: W.Loitzl-R.Freitag Typ: 2 1.60 3/4 <plus> <gool>

Cytuj:
:arrow: Thomas Morgenstern - Andreas Wellinger Typ: 1 1.85 3/4 <plus> <gool>

Cytuj:
:arrow: K.Stoch-J.Hvala Typ: 1 1.35 3/4 <plus> <gool>

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

g0ldenflawer napisał(a):
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, 04.01.2013 13:30
zdarzenie Kto lepszy - Large Hill - Innsbruck (AUT) -
(1. runda - H2H)Thomas Morgenstern - Andreas Wellinger <plus>
typ Thomas Morgenstern
kurs 1,85
buk Expekt

Bardzo ciekawy pojedynek ko w 1 serii trzeba powiedzieć ze zapowiada sie bardzo ciekawa rywalizacja, wyrównane zawody z mocnym polskim akcentem. Wracając do typu i sprawy,Bardzo trudny teren specyficzna skocznia. Morgi jak na razie bardzo przeciętnie zeby Nie powiedzieć słabo w turnieju 4 skoczni. Jest u siebie to myślę będzie spory atut, młody Niemiec to duży talent, ale na Bergisel raczej mało oska kany. Nie równy co pokazywały treningi i kwalifikacje podtrawi skoczyć daleko, jak i bardzo przeciętnie. Wielkich odległość bym sie jutro nie spodziewał, będzie bardzo ciasno w czołówce. Sporo skoków zapowiada sie w granicach 125 metra.Dla mnie Morgi oprócz atutu własnej skoczni, publiki chęci przełamania sie - pokazania sie z dobrej strony. Ma duży atut w postaci techniki, myślę ze jutro będzie to bardzo ważny czynnik. Skoki mogą byc podobne, będzie liczyła sie technika i warunki wietrzne. Minus bądź plus podczas skoków bedzie bardzo ważnym czynnikiem jutrzejszej rywalizacji. Myślę ze jest to system ko wiec wielkich różnic z wiatrem nie przewiduje, jak dla mnie więcej atutów posiada zawodnik Gospodarzy. Expekt chyba troszkę zaspał z kursami tak równymi w innych firmach lekko w dol kursy na Morgiego

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]